دانلود بازی The Initiate 2 The First Interviews برای کامپیوتر

دانلود بازی The Initiate 2 اثری اول شخص، معمایی و رمزآلود است که در منطقه ای دورافتاده و مرموز اتفاق می افتد و داستان سه نفر که سعی می کنند از محدودیت های اسرارآمیز خود فرار کنند را روایت می کند. داستان بازی از جایی شروع می شود که سه نفر در سلول های کنار یکدیگر از خواب بیدار می شوند و به یاد نمی آورند که چطور به اینجا آمده اند. صدایی از دیوار می آید که می گوید: به آزمون خود خوش آمدید – هدف شما ساده است! یا فرار کنید یا بمیرید.

دانلود بازی The Initiate 2 برگرفته از داستان Samantha Blake می باشد. مادری که بچه اش را طی یک جراحی پیچیده مغز از دست داده است. فرزندش Benjamin Clarke است که به دلیل مرگ همسرش به مردی الکلی تبدیل شده بود و همه چیز در زندگی اش آشفته بود. هر سه غربیه ای که در این بازی در سلول های خود گیرافتاده اند، سعی دارند تا برای زنده ماندن خود تلاش کنند و راه فرار را پیدا کنند. آیا شما می توانید راز اصلی این اسارت را پیدا کنید و از این فضای شوم فرار نمایید؟ به یاد داشته باشید که هیچ چیزی امن نیست و هیچ واقعه ای مانند آن چه نمایان می شود نخواهد بود. بازی The Initiate 2 یک اثر معمایی منحصر به فرد است که تجربه ای خاص را به گیمر القا خواهد کرد. در نقش هر یک از سه کاراکتر بازی کنید. هرکدام دارای پس زمینه ی منحصر به فرد خود می باشند و تلاش برای فرار دارند.

The Initiate 2 The First Interviews PC-SKIDROW

دانلود-بازی-The-Initiate-2-The-First-Interviews

info

The Initiate 2: The First Interviews is a first person mystery puzzle game set in a secret remote location, and tells the story of three individuals as they try to escape their mysterious captors. With little memory of how they got there, three people awake in adjacent cells. A voice bellows from a wall speaker. “Welcome to your trial – Your goal is simple, escape or die”.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, 64-bits
Processor: Intel i7 4790k
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD equivalent
DirectX: Version 9.0c
Storage: 5 GB available space
Sound Card: Compatible Sound Card

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7, 64-bits
Processor: Intel i7 7700k
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1080 or AMD equivalent
DirectX: Version 9.0c
Storage: 5 GB available space
Sound Card: Compatible Sound Card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی The Initiate 2 The First Interviews-SKIDROW:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

ADs