دانلود بازی The Last Aura برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

The Last Aura یک بازی اکشن و معمایی است که باید از موانع عبور کنید و بر روی حوض های شناوری که توسط تاریکی پوشانده شده است، حرکت کنید. تنها منبع نور شما همان صورت شخصیتی است که برعهده دارید و بسیار عجیب و غریب به نظر می رسد. بقایای تمدن برده را کاوش کنید و سعی کنید به موجوداتی که در تاریکی گرفتار شده اند نور اعطا کنید. همین تاریکی ها شامل موجوداتی است که به طور بی رحمانه به دنبال شما شما هستند و اتمسفری بسیار سنگین را ایجاد می کنند. در بازی The Last Aura شما تبدیل به یک منبع عرفانی از نور شده اند و در نقش Demilux ظاهر شده اید. نوری به نام Aura همراه شماست. Aura ها شخصیت هایی هستند که قدیم به عنوان حافظان تاریکی بوده اند و حال در وظایف خود ناکام مانده اند و تاریکی از کنترل آنها خارج شده است. دمیلوکس حال تنها بازمانده ای است که در تمدن Auraها قرار دارد و اکنون باید سرنوشت خودش را در یک ماجراجویی سخت و نفس گیر تعیین کند. او باید از طریق ۱۵ مرحله جذاب با باس ها نبرد کند و در برابر دیگر نیروهای تاریکی قرار بگیرد. تنها راه شما نبرد با تاریکی ها و همکاری با متحدینی است که کم کم به شما اضافه می شوند.

The Last Aura PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-The-Last-Aura

بازی The Last Aura مکانیسم جدیدی از گیم پلی را به شما تحویل می دهد که برپایه ریتم زندگی Aura ها جریان دارد. منبع نور در بازی مدام کم و زیاد می شود و شما را به مرحله ابتدایی باز می گرداند. هنگام که نور شما به طور کامل از بین برود، دیگر شانس تجربه دوباره نخواهید داشت و باید از اول شروع کنید. با دمیلوکس سریع در جهان بازی حرکت کنید و شخصیت خود را از موانع مختلف عبور دهید. مراقب تله هایی در تاریکی باشید و همواره با تاباندن نور مسیر خود را مشخص کنید.

info

In this action puzzle game, you must traverse labyrinths laden with obstacles and traps. Set on floating ruins tainted by the dark, your only source of light in the face of obscurity is your own. Explore the remnants of the nearly extinct civilization of Auras and shine your light to repel the creatures of darkness as you make your way through the obscurity and the inexorable creature that await you beneath into the heart of abyss.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista or better

Processor: 2.4 GHz

Memory: 300 MB RAM

Graphics: 256mb Video Memory

Storage: 3 GB available space

Sound Card: Any

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی The Last Aura-DARKSiDERS با لینک مستقیم