دانلود بازی The Last DeadEnd v1.1-CODEX برای کامپیوتر

بازی The Last DeadEnd یک اثر ماجراجویانه بسیار هیجان انگیز است که در آن بازیکنان با المان های اول شخص و وحشت روبرو می شوند. در این بازی شما در نقش جوانی به نام فرهاد نوروزوف خواهید که برای کمک به صحنه های فیلمبراری یک فیلم مستند برای یک کانال تلویزیونی به میهم خود بازگشته است. در این مکان رویدادهای عحیب و غریبی اتفاق می افتد و شخصیت اصلی داستان در یک ماجرایی قرار می گیرید که به باستان شناسی زرتشتی مربوط می شود و دانشمندان نیز درصدد سر در آوردن از کل ماجراها هستند.

گیم پلی این بازی دارای دو حالت اول شخص و سوم شخص است که اکثر کارها و تحقیقات بازی را از دیدگاه اول شخص مورد بررسی قرار می دهد. کار اصلی شما در این بازی قرار گرفتن در شهر باکو ذربایجان و پی بردن به ماجراهایی هست که در حال روی دادن هستند. قدیمی ترین محله از شهر با هزاران سال قدمت، گرفتار اتفاقاتی شده است که تاریخ و باستان این کشور را زیر سوال برده است. حال شما مسئول برخی از اتفاقات هستید.

The Last DeadEnd v1.1 PC-CODEX

نسخه کاملا آپدیت شده بازی v1.1 جایگزین شد

دانلود-بازی-The-Last-DeadEnd

بازی The Last DeadEnd چندین دشمن خاص دارد که باید در محله ها به دنبال آنها باشید و بتوانید با استفاده از تاکتیک های مبارزاتی در این نبردها برنده شوید. بازی همچنین امکان تحقیق و تفحص در دنیای بزرگ خودش را به بازیکنان می دهد و سعی می کند که بتواند شخصیت ها و نمادهای بسیاری را با کمک تکنولوژی بررسی کند. شخصیت اصلی بازی، کتیبه های زبان شناسی را پیدا می کند و سعی می کند که در دیواره های شعر معانی انها را پیدا کند. شما باید رمزگشایی کرده و بتوانید آنها را بخوانید.

بعضی از مکان های این بازی، دارای کاخ های غیرمعمولی است که واقعا ترس را بر دل بازیکنان می اندازد. اتمسفری که بر شب های این شهر وجود دارد، چنان دلهره آور هستند که هر فردی را به لرزه می اندازند و باعث می شود که در خلال تحقیقات استرس زیادی داشته باشیم. عملیات اصلی بازی The Last DeadEnd در شهر اتفاق می افتد و فضای عرفانی شدیدی نیز بر آن سایه افکنده است. گیم پلی خاصی در بازی حجم فرما نیست، اما با توجه به هدفی که بازی در ژانر ترس برای خودش گرفته است، کافی به نظر می رسد. بالاخره چنین حالت ساده ای نیازمند فضاسازی بهتری و گرافیک عالی است که بازی از این نظر کم و کاستی ندارد.

info

The Last DeadEnd is an adventure game with the elements of FPS and horror.

In this game, we play the role of young scientist Farhad Novruzov, who returned to his homeland to help in filming a documentary movie for an international television channel. Here he faces strange events connected with the ancient religion of Zoroastrianism and the scientist has to find out the reason of these events.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7, 8, 8.1, 10
Processor: Intel Core i3-4170 or AMD FX-8300 or higher
Memory: 3 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 460 or AMD FX-8300; Intel 4000 or greater. Laptop versions of these chipsets may not be supported. Updates to your video and sound card drivers may be required.
DirectX: Version 11
Storage: 11 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7, 8, 8.1, 10
Processor: Intel Core i3-4170 or AMD FX-8300 or higher
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce 760 or AMD HD 8800
DirectX: Version 11
Storage: 11 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی The Last DeadEnd v1.1-CODEX با لینک مستقیم:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود پارت 4 با لینک مستقیم