دانلود بازی The Messenger – Picnic Panic DLC برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

The Messenger از آن دسته بازی های خوش ساخت و موفق است که توانسته از سه وبسایت منتقد Destructoid، US Gamer و Nintendo World Report نمره ی بی نظیر ۱۰/۱۰ را کسب کند. استودیو Sabotage توسعه این بازی و Devolver Digital توسعه ی آن را بر عهده گرفته است. The Messenger را می توان در سبک اکشن، رترو و نینجا با گرافیک پیکسلی دانست. یکی از نقاط قوت این بازی، وجود دو جهان مختلف در بازی است که یکی از آن‌ها با گرافیک هشت‌بیتی و دیگری با گرافیک شانزده‌بیتی ساخته شده است. بازیکنان قادر خواهند بود تا در طول گیم‌پلی بازی، جهان حال حاضر خود را تغییر داده و خود را جا به جا کنند.

بازی The Messenger از گیم پلی پویا و آکروباتیک با کنترل های بسیار دشوار بهره مند است که یک عنوان ماجراجویانه ی سبک نینجا را می تواند با ارزش جلوه دهد. شما می توانید کاراکتر خود را آپگرید کنید، توانایی های جدید کسب کرده، مراحل مخفی بازی را انجام دهید و مسیرهای گوناگون در محیط بازی را کشف نمایید. تبهکاران، رئیس ها و همدستانش همگی به طوری طراحی شده اند که حال و هوای بازی های کلاسیک را برای شما تداعی کنند. موسیقی متن بازی The Messenger توسط Rainbowdragoneyes ساخته شده که به صورت دستی و با استفاده از Famitracker ایجاد شده است.

The Messenger Picnic Panic PC-SiMPLEX

بسته الحاقی جدید Picnic Panic اضافه شد

دانلود-بازی-The-Messenger-Picnic-Panic

info

As a demon army besieges his village, a young ninja ventures through a cursed world, to deliver a scroll paramount to his clan’s survival. What begins as a classic action platformer soon unravels into an expansive time-traveling adventure full of thrills, surprises, and humor.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 Service Pack 1 or newer
Processor: Intel core i5-4210 1.7ghz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel HD Graphics 4400
Storage: 1200 MB available space
Sound Card: Onboard soundcard or better

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

توضیحات: نسخه پیش رو دارای دیتای اصلی بازی + تمامی آپدیت ها و بسته های الحاقی تا 11م جولای 2019 می باشد.

————–

دانلود بازی The Messenger Picnic Panic-SiMPLEX با لینک مستقیم