دانلود بازی The Mystery Of Woolley Mountain v2.4 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی The Mystery Of Woolley Mountain توسط سرمایه گذاران کیک استارتر پشتیبانی می شود و اثری است که یک جهان بزرگ پر از مارجراجویی های فراوان را برایتان خواهد داشت. جانوران عجیب و غریب در بازی حضور دارند و هرکدام قصد دارند که سفری را به منظور رسیدن به یک گنج بزرگ شروع کنند. محیط های غنی و تعاملی در بازی پر شده است و پازل هایی را خواهید دید که همگی داستان بلندبالایی دارند. شخصیت ها همراهی جالبی با موسیقی دارند و دیالوگ ها یکی از بخش های اصلی بازی محسوب می شود. از دیگر ویژگی های کلیدی می توان به دنیای رنگارنگی اشاره کرد که سبک هنر دوستانه ای دارد و کودکان ارتباط بیشتری با آن خواهند داشت.

The Mystery Of Woolley Mountain v2.4 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-The-Mystery-Of-Woolley-Mountain

محتوای عامه پسند و طنز بازی The Mystery Of Woolley Mountain باعث شده است که لحظه لحظه آن سرگرم کننده باشد و هر کسی بتواند ارتباط خوبی با این اثر داشته باشد. داستان بازی از پنج دانشمند تشکیل شده است که در یک کشتی حضور دارند و به سمت یک جزیره بزرگ حرکت می کنند. در این حرکت باید بتوانند گنج ها را پیدا کنند و نقش خود را به عنوان یک دزد دریایی به خوبی ایفا کنند. ویران کردن جزیره چیزی نیست که ساده به نظر برسد و شما باید هر شخصیت را به خوبی بشناسید و انتخاب خوبی در دیالوگ ها داشته باشید.

سفر در زمان بین زمان های مختلف صورت می گیرد و پازل های خاصی جلوی شما قرار می دهد. این پازل ها ریتم ساده ای دارند و تنها باید اصل قضیه را متوجه شوید. با اینکه داستان بازی به شدت ساده است، اما همین شخصیت ها هستند که نقش بزرگ خودشان را ایفا می کنند و به این داستان جذابیت می دهند. بنابراین قدرت خارق العاده آنها را دست کم نگیرید و سعی کنید که با رفتن به منو اطلاعات بیشتری از انها داشته باشید.

info

Funded on Kickstarter with backers including legend of the genre Ron Gilbert, The Mystery of Woolley Mountain is an otherworldly adventure game filled with strange beasts, evil witches, confused automatons and wacky ropemen. Join a renegade crew of time-travelling audio scientists on a hilarious and fantastical quest. A malevolent witch has captured a group of children, and it’s up to you to save them from the mysterious island of Woolley Mountain!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 7

Processor: 1.8GHz Intel Core i5

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel HD Graphics 4000

DirectX: Version 10

Storage: 1 GB available space

Sound Card: Built In

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی The Mystery Of Woolley Mountain v2.4-SiMPLEX با لینک مستقیم