دانلود بازی The Myth Seekers 2 The Sunken City برای کامپیوتر

بازی The Myth Seekers 2 The Sunken City افسانه ای را از شهری به نام Ys تعریف می کند که یک جواهر فرنگی در سواحل بریتانیا محسوب می شود. این عصر طلایی برای همیشه در دل پادشاهی گرابلون باقی خواهد ماند. درگیری های شدیدی بین ملکه تلدا و خواهر او روی داده است که باعث ویرانگی کل شهر و بلعیده شدن این منطقه شده است. پادشاه پس از این اتفاقات به سختی توانست فرار کند و بقیه هم در دل دیوارهای شهر غرق شدند. گفته شده است که گرابلون شهر را ترک نکرده است و منتظر است که شهر از زیر اقیانوس رها شود و دوباره مردم را برای ساخت دوباره آن متحد کند. آملیا ایجنت اختصاصی Myth است که به شهر دعوت شده است تا یک گروه فاسد را در این شهر شناسایی کند. آثار مرموزی در این شهر وجود دارد که این شهر اساطیری را مهم تر از قبل می کند. وظیفه شما در این بازی این است که به آملیا ملحق شوید و در کوچه پس کوچه های پاریس این کاتالیسم فرهنگی را کشف کنید. حقیقت های پنهان در این اثر کشف کند و با نیروهای مرموز مقابله کنید. باید مسئول این تراژدی هولناک را پیدا کنید.

The Myth Seekers 2 The Sunken City PC-SKIDROW

دانلود-بازی-The-Myth-Seekers-2-The-Sunken-City

بازی The Myth Seekers 2 The Sunken City اثری جذاب در سبک ماجراجویی است که تماما در شهری به نام Ys جریان دارد و پس از انجام تحقیقات توسط شما این شهر از زیر اقیانوس رها می شود. بیش از ۴۰ منطقه زیبا در بازی وجود دارد که می توانید آنها را اکتشاف کنید و با بیش از ۴۸ پازل سرگرم شوید. در مورد شهر اطلاعات کسب کنید تا بتوانید پازل ها را با ریتم راحت تری حل کنید. داستانی جذاب پشت سر این بازی نهفته است و باید با فداکاری تمامی آنها را کشف کنید. پس از اتمام بازی می توانید اچیومنت های جذابی را بدست آورید که همگی می تواند دلیلی برای تجربه دوباره این بازی باشد.

info

Legend tells of the city of Ys, a cultural jewel built on the coast of Brittany. While it prospered under the rule of the wise king Gradlon, the golden age of Ys didn’t last forever. Fierce conflict between Queen Tehda and her sister led to catastrophe and the entire city was swallowed up by the ocean. The king barely escaped, but both sisters drowned within the city walls. It is said that King Gradlon still stands by the shore, waiting for the city to rise up from the ocean floor and reunite him with his beloved.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10

Processor: 2.0 GHz

Memory: 1 GB RAM

Graphics: 256 MB VRAM

Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10

Processor: 2.5 GHz

Memory: 1 GB RAM

Graphics: 512 MB VRAM

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی The Myth Seekers 2 The Sunken City-SKIDROW با لینک مستقیم