دانلود بازی The Prison برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی The Prison را می توانید روی یک شبکه محلی و با دوستان خود تجربه کنید و تجربه ای جذاب داشته باشید. بازی فاقد بخش آنلاین و بخش تک نفره است و با کیبورد یا گیم پد می توانید آن را تجربه کنید. این بازی سیستمی تک نفره را ارائه می کند که در آن بازیکنان بدون توجه به عملکرد دیگران باید به اهدافش خود دست یابد و به نوعی به پادشاه زندان خودش نایل شود. برای موفقیت در بازی اول باید شخصیت خود را بشناسید و سپس با شناخت دیگران به نابود کردن آنها بپردازید. این بازی شامل ۵ حالت مختلف است و هرکدام گیم پلی منحصر به فرد خودشان را دارند. هک سیستم ترمینال جایی است که شما تا حد مرگ به نبرد می پردازید و باید راه خروجی خود از تونل ترمینال را پیدا کنید. در بخش Hunt Mode باید در نقش یک پلیس ظاهر شوید و محکومین را قبل از اینکه فرار کنند، شناسایی کرده و از بین ببرید. در بخش Prison Break باید در حالی که تک تیراندازان منتظر شما هستند، راه فرار از تونل را پیدا کنید و از زندان خارج شوید. حالت های دیگر هم شامل چالش های جذابی برای تجربه بازی هستند.

The Prison PC-DARKZER0

دانلود-بازی-The-Prison

شما در بازی The Prison می توانید در گروه های ۲ یا ۴ نفره قرار بگیرید و با استفاده از یک شبکه محلی به تجربه بازی بپردازید. می توانید انواع مختلفی از حالت ها را انتخاب کنید و بازی های ذهنی را با دوستان خود انجام دهید. پوکرفیس خود را انتخاب کنید و با انتخاب یک کنترلر مناسب، مهارت های خود را به دیگر بازیکنان دیکته کنید. محیط بازی فوق العاده جذاب و شامل چالش های مختلف است. حالت های بیشتر به شما کمک می کند که مدت ها مشغول بازی شوید و با دوستان خود در بازی حضور داشته باشید. سعی کنید که در تمامی حالت ها مخفی بمانید و با کشتن دیگر زندانی ها راه خود را برای پیروزی باز کنید.

info

LOCAL-MULTIPLAYER ONLY. NO SINGLE PLAYER OR ONLINE. KEYBOARD OR CONTROLLERS REQUIRED. The Prison is a single-screen local-multiplayer stealth game where players are trying to accomplish goals without drawing attention to them.

Currently the game consists of 5 different modes each having an unique gameplay. Terminal hack, where convicts fight to death to hack terminals and open their escape tunnel. Hunt mode, where cops are trying to identify and eliminate convicts before they find the way out. Prison break, where convicts chase to the escape tunnels under sniper fire. And more!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Processor: 2GHz

Memory: 1 GB RAM

DirectX: Version 9.0

Storage: 200 MB available space

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی The Prison-DARKZER0 با لینک مستقیم

هشدار مهم! این بازی فقط به صورت چندنفره (آفلاین) قابل اجراست و دارای بخش تک نفره یا مالتی پلیر آنلاین نیست! در ضمن، داشتن گیم پد الزامی است!