دانلود بازی The Red Strings Club 20180122 (18056)-GOG برای کامپیوتر

دانلود بازی The Red Strings Club سرانجام در تاریخ ۲۲ژانویه ۲۰۱۸ منتشر شد. این بازی در سبک ماجراجویی، سایبرپانک و خشونت آمیز می باشد. The Red Strings Club با استایل انیمیشنی خود که یاد آور بازی های ادونچر کلاسیک لوکاس ارتز است در یک کلوپ دنج آغار می شود که توسط «دانووان» که یک اطلاعاتی حرفه‌ای است اداره می شود. دانووان همراه با همکارش «برندیز» هکری با هوش کار می کند و معتقد است ارزش اطلاعات از پول یا هر چیز دیگری بیشتر است و در جامعه اطرافش به عنوان فردی شناخته می شود که منبع اطلاعات است. به مانند اکثر داستانهای سایبرپانک در یک شب, رباتی ادم نما به کلوپ آمده و از زوج قصه عاجزانه درخواست کمک می کند. وقتی برندیز اطلاعات را از حافظه ربات استخراج می کند سفری فوق العاده آغاز می شود, جایی که شما به عنوان هر سه شخصیت بازی می کنید در داستانی که سرشار از احساسات ژرف و منحصر به فرد و غیر منتظره می باشد. در حالی که بخش بزرگی از بازی مکالمه با افراد مختلف است, کوچترین انتخاب در دیالوگها ممکن است به نتیجه ای بزرگ منتهی شود. اعتماد و استنتاج نقش بزرگی در انتخابات شما دارند تا درک بهتر از ادمهای اطرافتان بدست بیاورید و بفهمید کی هستند و از شما چه میخواهند. هر سوال یا جوابی منجر به شکل گیری شاخه متفاوتی از داستان می شود, و این مساله که ایا انتخاب درست را کرده اید یا خیر هیجان بیشتری به ان می بخشد.

Iconoclasts 1.0 (18047) PC-GOG

دانلود-بازی-The-Red-Strings-Club

خیلی زود متوجه می شوید که دونوان در شناخت نوشیدنی (مجاز) مورد علاقه و مخصوص مشتریانیش مشهور است.بین مکالمه های خاص بازی وارد مینی گیم “کاکتل میکس” می شود که در آن شما باید دقیقا میزان مشخصی از یک نوشیدنی خاص (۱۰۰% غیر الکلی) را برای مشتری بریزید تا به سطوح مختلف از احساسات شخص دست یابید. تحریک افسردگی , غرور, ترس, شهوت, و احساست شخصیتها میتواند دامنه انتخابات را گسترش دهد و سرنخ های بیشتری برای حل معماهای بزرگتر درگیر با فساد سرمایه داری, افراط گرایی تکنولوژی, و توطئه خشونت ارائه دهد.

 

قلب تپنده The Red Strings Club همینجاست: کنکاو در مرزها و ژرفای عواطف انسانی. دانووان, برندیز و آکارا ۱۸۴ همگی وقتی در امتداد این شهر غم زده بارانی غرق می شوند شروع می کنند شک به هدف قلبی و انگیزه شان. بروز معضلات داخلی شان جایی است که بهترین لحظات بازی خلق می شود. آیا احساساتمان مخصوصا وحشتناک ترینشان چیزی که الان هستیم را بوجود آورده اند؟ اگر میتوانستیم غمهایمان را حفظ و افسردگیمان را حذف کنیم ایا اینکار را می کردیم؟؟ ایا کالبد ما بارنجهایمان شکل گرفته؟

 

کاراکترها و افرادی که در بازی حضور دارند همگی شخصیت منحصر به فرد خود را دارا هستند که به شکلی هوشمندانه در دنیای بازی گنجانده شده اند. «گاست» قاچاقچی مرموز, «لاریسا» مدیر شست و رفته, و «ادگارد راکستار» خود شیفته ای که دانشمند است، همه و همه شما را وادار به جست و جو در این روابط شگفت انگیز می کنند. آیا می توانید به این شخص اعتماد کنید؟ آیا می خواهید که او به شما اعتماد کند؟ این شخصیت های بی نظیر و چند لایه باعث می شوند روی صندلی بنشینید و به درد دلشان گوش کنید نه این که به سرعت مکالمه های بازی را رد کنید.

منبع توضیحات: پلازامگ

 

تصاویری از محیط بازی:

دانلود-بازی-The-Red-Strings-Club دانلود-بازی-The-Red-Strings-Club

دانلود-بازی-The-Red-Strings-Club دانلود-بازی-The-Red-Strings-Club

دانلود-بازی-The-Red-Strings-Club دانلود-بازی-The-Red-Strings-Club

info

The Red Strings Club is a cyberpunk narrative experience about fate and happiness featuring the extensive use of pottery, bartending and impersonating people on the phone to take down a corporate conspiracy.The professed altruistic corporation Supercontinent Ltd is on the verge of releasing Social Psyche Welfare: a system that will eliminate depression, anger and fear from society. However, the bartender of a clandestine club and a freelance hacker don’t regard this evolution as an improvement but as brainwashing. Alongside unwitting company employees and a rogue empathy android, the duo will pull all the strings they can to bring down this scheme.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8.1/10 x64
Processor: Intel Pentium D 915 (2800 MHz), AMD Athlon 64 4000+ (2600 MHz) or equivalent
Memory: 1 GB RAM
Graphics: GeForce 7600GS (256 MB) or Radeon HD 2600 PRO (256 MB)
Storage: 400 MB available space

راهنمای نصب

1) فایل فشرده را دانلود کرده و با نرم افزار WinRar اکسترکت نمایید.

2) بازی های GOG همگی به صورت DRM-Free می باشند و نیازی به کرک ندارند. پس از نصب، می توانید به راحتی بازی را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی the_red_strings_club_20180122_18056-GOG با لینک مستقیم

دانلود پک گودیز بازی the_the_red_strings_club_goodies-GOG با لینک مستقیم

توضیحات: پک گودیز شامل آواتارها و والپیپرهای بازی می باشد.