دانلود بازی The Room Three + Update v20181218 برای کامپیوتر

بازی The Room Three در ادامه سری بازی های Room ارائه شده است و دوباره با یک اثر جذاب معمایی طرف هستیم که گیم پلی تاکتیکی بسیار خوبی را ارائه کرده است. جهان بازی نسبت به آثار قبلی گسترده تر شده است و به همان صورت باید بازیکن برای کشف حقایق به شهرهای مختلف سفر کند. راز و رمزهای بسیاری در این سری وجود دارد و تعامل با محیط، یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که باید داشته باشید. شما باید تمام توانایی خود را برای حل پازل ها به کار گیرید و از ابزارهای مختلف برای این منظور استفاده کنید.

نگاه کردن و ریز شدن در محیط، اهمیت بسیار بالایی دارد و در این راه باید حواستان به نکات ریز بازی هم باشد. بازی های استودیو Fireproof همواره از جهان های فانتزی زیبایی بهره مند هستند و در این اثر هم می توان به وضوح این موضوع را نظاره کرد. در اثر معمایی می توانید همه ابزار را جا به جا کنید و به دنبال سرنخ هایی باشید که می توانند به اتمام رساندن مرحله کمک کنند. پیچیدگی خاصی در دانلود بازی The Room Three دیده نمی شود، اما همواره معماها جدید هستند و شما را با چالش روبرو می کنند.

The Room Three PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v20181218-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-The-Room-Three

با دانلود بازی The Room Three مشاهده می کنید که چقدر گرافیک بازی پیشرفت کرده است و همان المان های سرگرم کننده نسخه های پیشین را، اینبار می توانید با حس و حال قوی تر و البته تاریک تری تجربه کنید. بازی اتاق شماره ۳، در مورد جنایاتی بوده است که در گذشته رخ داده بوده است و حال شما باید سفری بزرگ را برای کشف حقایق داشته باشید. اسرار باید کشف شوند و شما برای این منظور گذشته را بررسی می کنید. نقشه هایی را بدست می آورید که در بازگو کردن داستان به شما کمک می کنند. موسیقی استفاده شده با روح بازی در جریان است و بنابراین حس و حال ترسناک و رعب آوری را به شما القا می کند.

info

Continuing the critically acclaimed ‘The Room’ game series, Fireproof Games are proud to bring the third instalment to PC. The Room Three continues the tactile puzzle-solving gameplay of its predecessors while considerably expanding the world for the player to explore. Once again, Fireproof Games have re-built, re-textured and re-lit every asset and environment to bring the mysterious world of The Room to life.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or higher
Processor: 2.8 GHz Dual Core Processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Video card with 1024MB of VRAM
DirectX: Version 10
Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v20181218-PLAZA با لینک مستقیم

————-

دانلود بازی The Room Three-PLAZA:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم