دانلود بازی The Saviors Gang + Update v1.04 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

وظیفه شما در بازی The Saviors Gang این است که به سرنوشتی که به عنوان راهنما پیش روی تان قرار دارد، وفادار باشید و سعی کنید که از راه منحرف نشوید. این موضوع می تواند شما را در شرایط سختی قرار دهد، اما باید امیدوار باشد که پایانش خوش است. از بین بردن، خرد کردن و سوزاندن، همه مجازاتی است که شما به واسطه انحراف از مسیر خواهید داشت و باید منتظر فجایع دیگری هم که ممکن است روی دهد باشید. باید هر سطح از بازی را به طوری بروید که زنده بمانید و رفته رفته هم مهارت های خود را بیشتر کنید. ۱۷ سطح برای بازی تعیین شده است و به ۲۰ روش مختلف می توانید مرگ را تجربه کنید. سطوح بازی چالش برانگیز و بسیار سخت است و شما را وارد یک حالت مرگ اساسی می کند. اما فیزیک بازی جذاب است و حالت واقع گرایانه تری دارد.

The Saviors Gang PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.04-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-The-Saviors-Gang

در بازی The Saviors Gang می توانید یک داستان فان هم تجربه کنید و هنر را احساس کنید. گرافیک بازی ساده است و طراحی نه چندان دقیقی هم ندارد. می توانید شخصیت های زیادی را در طول مسیر تجربه کنید و توسط آنها مسیر خود را مشخص کنید. بازی در زمین های قدیمی اورشلیم جریان دارد و از کوه های مقدس گرفته تا غارهای تاریک را شامل می شود. شما از جنگل های تاریک عبور خواهید کرد و باید از ابزارهای عجیب و غریب برای زنده ماندن و بقا استفاده کنید. هر فصل از بازی شامل پیروان جدیدی است که به بازی اضافه می شوند و شانس زنده ماندن شما را بالا می برند. مدیرتی در بازی اهمیت زیادی دارد و باید گروه بزرگی از مردم را هدایت کرده و سپس به وظایف دیگر خود برسید. به نوبه خودتان باید حضور موثری در بازی داشته باشید و برای رسیدن به اهداف خود مقابل شیطان قد علم کنید. این شیطان بیشتر به مصاف پیروان شما می رود و آنها را از راه به در می کند.

info

The player will have to guide his faithful through several dangers that could damage them in the most possible grotesque and cruel ways. These can be dismembered, crushed, burned, drowned, infected and skewered among many other calamities. The skill of each player will come into play to determine how many adepts finish each level alive.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or above

Processor: Intel i3

Memory: 1 GB RAM

Graphics: Intel HD 3000

Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel i7

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Nvidia GT 850

DirectX: Version 12

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs