دانلود بازی The Secret Order The Buried Kingdom Collectors Edition برای PC

بازی The Secret Order The Buried Kingdom Collectors Edition در سبک فکری می باشد که توسط استودیو Sunward Games طراحی و منتشر شده است. در این بازی با مجموعه ای از معماهای سردرگم کننده روبرو می شوید که عبور از آن ها نیازمند هوش و تمرکز بالایی می باشد. وقایع بازی از زمانی آغاز می شود که دوست قدیمی شما توسط افرادی خلافکار ربوده شده است و شما تصمیم دارید تا به او برای نجات از این دردسر کمک کنید اما اطلاعی از مکانی که او در آن زندانی شده است ندارید. شما باید یک ماجراجویی بزرگ را در شهر دنبال کنید تا بتوانید دوست خود را پیدا کنید اما برای اینکه در رسیدن به هدف خود پیشرفتی داشته باشید باید قطعه های پازل را در کنار هم قرار دهید و برای اینکار باید پاسخ معماها را بدانید. این بازی را می توان مانند یک هزارتو در نظر گرفت که هر تصمیم اشتباه می تواند شما را بیشتر از مسیر درست دورتر کند پس سعی کنید تصمیم های عاقلانه ای بگیرید تا با مشکل روبرو نشوید.

The Secret Order The Buried Kingdom Collectors Edition v1.0 PC-ZEKE

The Secret Order The Buried Kingdom Collectors Edition-pc-cover

تصاویری از محیط بازی:

The Secret Order The Buried Kingdom Collectors Edition-screenshots The Secret Order The Buried Kingdom Collectors Edition-screenshots

info

Sunward Games is back with an exciting addition to The Secret Order series. Your childhood friend has called with some exciting news. She may have found the key to a lost city! What should be a joyous reunion takes a dark turn when she’s kidnapped by unknown assailants. Only you can save her! Do you have what it takes to discover the Buried Kingdoms secrets? Find hidden objects and solve puzzles to help along the way.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10

CPU: 1.4 GHz

RAM: 1024 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 992 MB

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل اجرایی The Secret Order – The Buried Kingdom Collectors Edition-setup را اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

=========================================

ZEKE Release

 دانلودDirect Link

ADs