دانلود بازی The Slater برای کامپیوتر – نسخه HOODLUM

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

داستان بازی The Slater درباره ی پلیس بازنشسته ای به نام Mark Slater می باشد که پدرش در طی پرونده ی یک طراح مواد مخدر به نام D-Pain کشته می شود. حالا او فرصت پیداکرده تا تمام کسانی را که باعث مرگ پدرش شده اند را پیدا کند و یک به یک به قتل برساند. هرکسی که دستی در طراحی این ماده ی مخدر داشته است. خود را برای کشتن اهدافتان حاضر کنید. دانلود بازی The Slater عنوانی در سبک اول شخص، مخفی کاری و داستان محور است که معماهای زیادی را در خود جای داده. از تاکتیک های مخفی کارانه استفاده کنید تا بتوانید یک قدم از دشمنان خود جلوتر باشید و آن ها را از بین ببرید.

دشمنان خود را مانند تکه های یک پازل فرض کنید. چگونه از نگهبانان عبور خواهید کرد؟ چه کسانی را خواهید کشت و چگونه؟ پیش از آن که حرکتی انجام دهید حتما با دقت به آن فکر کنید وگرنه به سرعت کشته خواهید شد. دانلود بازی The Slater تنها توسط یک نفر به نام Alessandro Laina توسعه یافته است که صاحب کمپانی Laina Interactive می باشد. شما باید محیط های اتمسفریک بازی را کاوش کنید، اطلاعات کاربردی از دشمنان خود جمع آوری کرده، نگهبانان را کشته تا لباس آن ها را به تن کنید، با مجرمان آمیخته شوید و بدون خبردارشدن کسی تمام آن ها را از پا دربیاورید. بازی The Slater شش مرحله ی منحصر به فرد دارد که ماموریت های متعدد با اتمسفر تاریک را در خود گنجانده است. ماموریت ها را به هر ترتیبی که دوست دارید انجام دهید.

The Slater PC-HOODLUM

دانلود-بازی-The-Slater

info

Get ready to kill low-life drug dealers, notorious crime bosses and anyone who stands in your way as you seek revenge for your father’s murder. The Slater is a story-driven first-person stealth-action-puzzle game that puts you in the shoes of a former cop Mark Slater, whose father gets murdered while investigating a new designer drug D-Pain. Now is your chance to eliminate everyone involved with his murder, and everyone who had anything to do with the new designer drug. Be prepared to assassinate your targets one by one.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Intel Core i5
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce 750 Ti
DirectX: Version 11
Storage: 11 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی The Slater-HOODLUM:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

ADs