دانلود بازی The Spy Who Shrunk Me برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

The Spy Who Shrunk Me یک بازی با المان های مخفی کارانه است که شما را در نقش یک ابرقدرت قرار می دهد و باید توسط یک سلاح پرتویی کوچک به سراغ یک قطار در حال حرکت در شهر مسکو بروید. داستان بازی در سال ۱۹۸۱ جریان دارد و یک شرکت نرم افزاری را نشان می دهد که اسرار زیادی در خود نهفته دارد و نقش شما این است که در یک جنگ سرد حضور پیدا کنید. شما تنها کسی هستید که در بین نیروهای ژنرال بلسکوچکوویچ و ارتش شوروی قرار گرفته اید و باید با کارهای کوچکی جلودار یک جنگ بزرگ باشید. بازی از آثار آستین پاورز الهام گرفته است. ماجراجویی شما را به سمت و سویی می برد که باید به عنوان یک جاسوس ایفای نقش کنید و از نقشه های پیچیده سران ارتش ها سردرآورید. مخفی کاری هایی که این ارتش ها انجام می دهند بسیار سری هست و حتی ممکن است که شما را آلوده به ویروسی کنند که مرگ آور است. به صوت و موسیقی های بازی دقت کنید و سعی کنید که مورد شناسایی واقع نشوید.

The Spy Who Shrunk Me PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.0.2-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-The-Spy-Who-Shrunk-Me

بازی The Spy Who Shrunk Me به معنی واقعی کلمه تداعی کننده یک جنگ سرد برای شما است و نقش مهم شما را آشکار می کند. نشانه های کوچک می تواند بسیار مهم باشد و حتما باید از سلاح پرتویی خود نهایت استفاده را ببرید. دشمنان خود را به سمت خود بکشید و اعتمادسازی کنید. اگر سری بازی های No One Lives Forever را تجربه کرده باشید، متوجه سر عاشقانه ای که در نامه هایش بوده است خواهید شد و الهام گرفته شدن توسط این بازی به صورت کامل برای شما درک می شود. شما توانایی نبرد با دشمنان خود را دارید، اما بهتر است که شم مخفی کارانه خود را بیش از پیش قوی نگه دارید و وارد نبرد با ارتش ها نشوید.

info

THE SPY WHO SHRUNK ME is a stealth game where you are a superspy armed with a shrink ray! It’s 1981. Sneak onto a train inbound to Moscow and infiltrate a software company that harbors grave secrets bound to turn the Cold War into a very hot one. Armed with banana peels, airbag mines and the capability to shrink enemies and drop them in toilets and paper shredders, you are the only one standing between the dreaded General Bolscotchkovich and his Soviet army.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10

Processor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 965

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 1050 / AMD GPU Radeon R9 270

DirectX: Version 11

Storage: 12 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10

Processor: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 1060 / AMD GPU R9 290X

DirectX: Version 11

Storage: 12 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com