دانلود بازی The Textorcist: The Story of Ray Bibbia – Forgotten Relics برای PC

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی The Textorcist: The Story of Ray Bibbia یک ترکیب جذاب از جهنم گلوله ای و بازی تایپی را برای شما فراهم می کند. در واقع هر آنچیزی که شما تایپ می کنید در محیط بازی به نمایش درمی آید و همه ماجراجویی های شما بدین صورت نوشته می شود. شما در بخش کمپین بازی باید با سرنوشت خودتان در همه زمان ها مقابله کنید و از شیوع یک تهدید شیطانی جلوگیری کنید. یک شهر در فروپاشی کامل قرار دارد و اراذل همه جا را فرا گرفته اند. تنها یک مرد برای متوقف کردن آنها وجود دارد و آن هم شما هستید. گیم پلی بازی تحسین برانگیز است و شخصیت های متنوعی را در بازی مبینیم. این ترکیب در گیم پلی باعث می شود که بازیکنان برای اولین بار یک چالش متفاوت را تجربه کنند و نبردها را با سیستم تایپی به پیش ببرند. بیش از ۱۰ باس فایت در بازی وجود دارد و هرکدام چالش منحصربفردی محسوب می شوند.

The Textorcist The Story of Ray Bibbia Forgotten Relics PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-The-Textorcist-The-Story-of-Ray-Bibbia

با دانلود بازی The Textorcist: The Story of Ray Bibbia می توانید از سیستم گلوله ها و تایپ استفاده کنید و حتی به صورت آنلاین بازی را تجربه کنید. برای تجربه یک ریتم بهتر، بهتر است که بازی را با با موس و کیبرد انجام دهید، البته امکان بازی با گیم پد هم وجود دارد. مکان های مختلفی در بازی وجود دارد که گنگسترها آنها را فرا گرفته ند و باید با حل پازل ها بتوانید به آنها برسید. نیروهای مختلفی از گروه های مذهبی در حال شکل دادن قدرت های خاص خودشان هستند و شما باید قبل از قدرتمند شدن آنها به سراغشان بروید و شهر را دوباره بازسازی کنید. گیم پلی بازی شما را شگفت زده خواهد کرد و باید انتظار هرچیزی را از بازی داشته باشید. آوازخوانی و رفتن به گردش با باس های بازی، چیزهایی هستند که شاید عجیب به نظر برسند، اما با چنین سیستمی کاملا منطقی پیاده سازی شده است.

info

Get ready for an electrifying mix between a bullet hell and a typing game! Dodge bullets while typing exorcisms at the very same time: turn on both sides of your brain and jump into the adventure of Ray Bibbia, a private exorcist who’s going to face the threats of a demonic outbreak and deal with his dark and sinful past at the same time!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: 1.4 GHz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: 512 MB

DirectX: Version 9.0c

Storage: 250 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: 2 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 1 GB

DirectX: Version 9.0c

Storage: 250 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی به همراه کرک سالم SiMPLEX با لینک مستقیم