دانلود بازی THE UNCLEARNESS برای کامپیوتر – نسخه HOODLUM

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1رای)
Loading...

داستان بازی THE UNCLEARNESS در سال ۲۰۸۰ جریان دارد و بشر در نتیجه گرم شدن کره زمین، دچار جاری شدن سیل ها شده است و هیچ نمی تواند انتظار اتفاقات وحشتناک تری را نداشته باشد. این اتفاقات سریعا رخ داده است و مساحت زمین تا ده برابر کاهش یافته است. دولت ها فرصت دارند که مردم را با روش های لیبرال کنترل کنند و در غیر اینصورت باید منتظر شورش های بسیاری باشیم. حال این روش ها هم رنگ باخته اند و نوعی دیکتاتوری نظامی بر تمام کشورها سایه انداخته است. کسانی که زنده مانده اند زمین را با توجه به کیفیت زندگی تقسیم کرده اند و نوعی مناطق سبز ایجاد کرده اند. منطقه ای به نام Blue Zone وجود دارد که دارای زرهی فولادی است و صدها طبقه در آن دیده می شود. مناطق خاکستری یک به یک ایجاد می شوند و هیچ کس هم نمی تواند کنترلی روی آنها داشته باشد. ساختمان ها و جاده تحت تاثیر قرار گرفته اند و پایه های دمکراتیک حکومت ها هم کاملا شکننده شده است.

THE UNCLEARNESS PC-HOODLUM

دانلود-بازی-THE-UNCLEARNESS

شما در این بازی باید زمینه های ایجاد یک زندگی مناسب برای مردم را فراهم کنید و به مصاف دولت هایی بروید که سعی در سواستفاده کردن را دارند. ساکنین شهرهای مختلف را خود همراه کنید و از بازماندگان برای ایجاد گروه های حماسی استفاده کنید. شما باید سخت تلاش کنید که زندگی را به کره زمین بازگردانید و از تپه های بلند کار خود را شروع کنید. تلاش برای زنده ماندن سخت شده است و مهارت های نظامی موردنیاز است تا در برابر سربازان مقاومت کنید. بازی شما را در شرایط سختی قرار می دهد و کاملا می توان فضای تیره و تار بازی را در زیر باران های شدید حس کرد. حاکمیت ها کم کم به زیر آب فرو می روند و نمی توان دریافت که آینده بشر چگونه خواهد بود.

info

In 2080, the mankind faced the inevitability of land flooding as a result of the global warming. But even then nobody could expect that it would happen so fast. By the Christmas of 2097, the area of land had reduced ten times. By then the Governments completely lost the opportunity to control people with liberal methods, as a consequence, military dictatorship was introduced to oppose crime syndicates.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: 7

Processor: INTEL® CORE™ i3

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 1050

DirectX: Version 11

Storage: 25 GB available space

Sound Card: BEHRINGER U-CONTROL UCA222

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: 10

Processor: intel core i7

Memory: 12 GB RAM

Graphics: GeForce 1080 ti

DirectX: Version 11

Storage: 25 GB available space

Sound Card: BEHRINGER U-CONTROL UCA222

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com