دانلود بازی The Warriorlock برای کامپیوتر

در بازی The Warriorlock تنها یک راه برای ورود و یک راه برای خروج وجود دارد. آیا می توانید از جاده کربنی جان سالم به در ببرید؟ این اثر یک داستان RPG به بازیکنان ارائه می کند که به شما کمک می کند تا از چشم یک مرد جوان قرار کنید و در دنیای فانتزی آن غرق شوید. بازی دارای قلمروهای متنوعی است که شما را مشتاق می کند با هیولاهامبارزه کنید و قلمرو خود را نجات دهید.

دانلود بازی The Warriorlock  سیستم استراتژی منحصربفردی دارد و باید از قدرت و شجاعت کامل برای نبرد در تاریکی برخوردار باشید. این بازی از ترکیب سلیقه ای RPG ومکانیسم خاص گیم پلی تشکیل شده است و قرار است یک داستان بصری و بسیار جذاب ارائه کند. با این بازی می توانید شخصیت های قابل توجه داشته باشید، از رمز و رازهای مختلف سردربیاورید و با داستان عمیق آن همسو شوید. بنابراین می تواند سرگرم کننده باشد.

The Warriorlock PC-TiNYiSO

دانلود-بازی-The-Warriorlock

بازی The Warriorlock روی یک داستان واقعی بنا نهاده شده است و باید گفت که شخصیت ها، نقش بزرگی در پیش برد داستان بازی دارند. سیستم مبارزات بسیار پویا است و پیشرفت را در تمامی بخش های آن مشاهده می کنید. این پیشرفت باعث می شود که بازی از فاز خسته کنندگی خارج شود و تجربه ای بسیار متفاوت به شما ارائه کند. شما باید با اجسام زیادی ارتباط برقرار کنید و سپس از درون سایه ها، به دنیاهای جدید راه پیدا کنید.

همه این موارد، روی سیستم جدید پیاده سازی شده اند و می توانید ناهنجاری های زیادی را مرتفع کنید. قطعا داستان بازی، کلیدی ترین محبوبیت این اثر خواهد شد و خواهید دید که چقدر رفته رفته تمامی شخصیت ها، در دلتان نقش خواهد بست. از این نظر می توان بازی را هم رده آثاری دانست که قرار است تا مدت ها در یادتان بماند. قطعا گرافیک بازی، حس و حال نوستالژیک دارد و بدور از مدرنیته های امروزی است.

info

Fair Warning: This is no chibi giggle funtasy quest. You will likely be destroyed within minutes of passing through the Gnar Wall, into Maiestos–the feral frontier–where man is hunted, killed and/or eaten by many creatures lurking along the road. They will be faster and stronger than you, but you will grow in time, if you live long enough to reach there. There is no hand-holding. You will need to brutally fight, bribe and run your way along a dark and dangerous path to complete this fantastic journey and story. They don’t call it Carrion Road for nothing. Good luck to you, Warriorlock. You’re gonna need it.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 (32/64-bit)
Processor: Intel® Pentium® 4 2.0 GHz or faster
Memory: 512 MB RAM
Graphics: 1024 x 768 pixels or higher desktop resolution
Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TiNYiSO را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی The Warriorlock-TiNYiSO با لینک مستقیم