دانلود بازی The White Laboratory + Update v1.0.2 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

The White Laboratory یک بازی سندباکس و مبتنی بر قوانین فیزیک می باشد که دو سبک دفاع از قلعه و RTS را در خود ادغام کرده و شما باید ساختارهای رباتیک را ساخته و مدیریت نمایید. شما باید از این ساختارهای رباتیک استفاده کنید تا علیه دشمنان خود حمله کرده یا حملات آن ها را دفع نمایید. تمامی بازی در محیط سیاره ای دورافتاده و گازی اتفاق می افتد. این بازی توسط استودیو Laboratory Games توسعه و انتشار یافته و توانسته نمرات نسبتا عالی را از سوی گیمرها دریافت کند. طی یک سری ماموریت های هدفمند، شما باید اجزاء مدولار رباتیک را با یکدیگر ادغام کنید تا بتوانید سازه های جدید ایجاد کرده و در شرایط نبرد از آن ها استفاده کنید.

دژهای دفاعی زمینی مناسب بسازید، کاوشگران هوایی را به فضا پرتاب کنید، منابع متعدد را جذب کرده و ارسال نمایید و هرکاری که علم فیزیک به شما اجازه می دهد تا تجربه کنید. در ضمن، برای انجام امور نگهداری و تعمیرات، باید هرچیزی که بلااستفاده است را جمع آوری کرده و دور بیاندازید. رفتار اشیاء و حرکات آن ها با تقریب ۹۹% از واقعیت شبیه سازی شده اند. شما باید پدیده های فیزیکی را هنگام تصمیمات استراتژیک خود لحاظ کنید. بالانس سازه ها، کمانه کردن گلوله اگر به هدف برخورد نکند، موانعی که اگر به درستی ایجاد نشوند باعث نفوذ دشمن به پایگاه شما می شود و … نمونه هایی از عدم رعایت قوانین فیزیکی است. هم چنین دقت داشته باشید که به لطف فضای سندباکس بازی The White Laboratory شما می توانید اشیاء را تجدیدپذیر کرده و از آن ها چندین بار استفاده نمایید.

The White Laboratory PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.0.2-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-The-White-Laboratory

info

The White Laboratory is a sandbox style physics-based tower defense and RTS game in which you modularly build and command robotic structures, operating across a facility in the atmosphere of a remote gas planet.

It is about time for our quadrennial operation check through various parts of the facility. In the series of missions, combine robotic modular geometry components into different structures to adapt to combat situations. Build ground defenses around, send propeller air probes, attract and transfer scrap resources, and anything else the physics allows. Clean up anything unwanted to complete the maintenance task.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Core 2 Duo

Memory: 3 GB RAM

Graphics: Shader Model 3.0 1.0 GB VRAM

DirectX: Version 9.0c

Storage: 2 GB available space

Additional Notes: Minimum Resolution 1280×720

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Shader Model 3.0 2.0 GB VRAM

DirectX: Version 9.0c

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs