دانلود بازی The World Next Door برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

The World Next Door ماجرای دختری جوان به نام Jun را روایت می کند که در دنیای موازی با موجودات اسرارآمیز گیرافتاده و باید راه برگشت خود به خانه را پیش از آن که دیر شود، پیدا کند. این بازی ادغامی هنرمندانه از معماهای سریع، روایت داستانی قدرتمند و المان های روایت بصری را در خود جای داده است. استودیو Rose City Games وظیفه توسعه و VIZ Media انتشار آن را بدست گرفته است. شاید بتوان گفت این بازی به ترکیب هنرمندانه ی انیمه های فانتزی با سبک بازی های لگویی تتریس پرداخته است که دور از ذهن هم نیست.

Jun در دنیای اسرارآمیز Emrys گیرافتاده و دوستانی رنگارنگ خواهد داشت که مجبور است به آن ها تکیه کند و به درستی کمک بگیرد تا بتواند به کره ی زمین بازگردد. بازی بازی The World Next Door توانسته جوایز بسیار زیادی را کسب کند و به نظر می رسد تجربه ی آن خالی از لطف نباشد. سحر و جادوهای بازی خیلی سریع شکل می گیرند و شما باید بتوانید معماها را با سرعت بالا حل کنید و فضای اکشن بازی را تجربه نمایید. شما می توانید برای لذت بردن بیشتر از داستان بازی، حالت Assist Mode را فعال کنید تا هوش مصنوعی بازی شما را راهنمایی کند و از بازی لذت بیشتری ببرید.

The World Next Door PC-Razor1911

دانلود-بازی-The-World-Next-Door

info

Inspired by the emotional storytelling and thrilling action of anime and indie gaming, The World Next Door follows Jun, a rebellious teen who finds herself far from home in the magical and mysterious world of Emrys. As she encounters a colorful cast of otherworldly creatures, Jun must learn to rely on her new friends to get back to Earth before time runs out.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64 bit

Processor: Intel H81 core i3 4130T 2.90GHZ (dual core)

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel HD 4400

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

2) به نصب بازی بپردازید. بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی The World Next Door-Razor1911 با لینک مستقیم

ADs