دانلود بازی The World Next Door برای کامپیوتر

The World Next Door ماجرای دختری جوان به نام Jun را روایت می کند که در دنیای موازی با موجودات اسرارآمیز گیرافتاده و باید راه برگشت خود به خانه را پیش از آن که دیر شود، پیدا کند. این بازی ادغامی هنرمندانه از معماهای سریع، روایت داستانی قدرتمند و المان های روایت بصری را در خود جای داده است. استودیو Rose City Games وظیفه توسعه و VIZ Media انتشار آن را بدست گرفته است. شاید بتوان گفت این بازی به ترکیب هنرمندانه ی انیمه های فانتزی با سبک بازی های لگویی تتریس پرداخته است که دور از ذهن هم نیست.

Jun در دنیای اسرارآمیز Emrys گیرافتاده و دوستانی رنگارنگ خواهد داشت که مجبور است به آن ها تکیه کند و به درستی کمک بگیرد تا بتواند به کره ی زمین بازگردد. بازی بازی The World Next Door توانسته جوایز بسیار زیادی را کسب کند و به نظر می رسد تجربه ی آن خالی از لطف نباشد. سحر و جادوهای بازی خیلی سریع شکل می گیرند و شما باید بتوانید معماها را با سرعت بالا حل کنید و فضای اکشن بازی را تجربه نمایید. شما می توانید برای لذت بردن بیشتر از داستان بازی، حالت Assist Mode را فعال کنید تا هوش مصنوعی بازی شما را راهنمایی کند و از بازی لذت بیشتری ببرید.

The World Next Door PC-Razor1911

دانلود-بازی-The-World-Next-Door

info

Inspired by the emotional storytelling and thrilling action of anime and indie gaming, The World Next Door follows Jun, a rebellious teen who finds herself far from home in the magical and mysterious world of Emrys. As she encounters a colorful cast of otherworldly creatures, Jun must learn to rely on her new friends to get back to Earth before time runs out.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64 bit

Processor: Intel H81 core i3 4130T 2.90GHZ (dual core)

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel HD 4400

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

2) به نصب بازی بپردازید. بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی The World Next Door-Razor1911 با لینک مستقیم