دانلود بازی They Are Billions + Update v1.0.5 برای کامپیوتر

They Are Billions یک بازی جذاب استراتژیک در مورد ساخت و ساز و مدیریت کلونی های انسانی است که در آینده ای دور رخ خواهد داد. پس از اینکه یک آخرالزمان پس از جمله زامبی ها رخ می دهد و زندگی انسان در همه ابعادش نابود می شود، این کلونی ها ایجاد می شود و حال هزاران انسان برای نجات و زنده ماندن به این کلونی ها نیاز دارند. عفونت و ویروس زامبی در همه جا پخش شده است و جهان در معرض انفجاری بزرگ قرار دارد. بخش داستانی بازی از امپراطوری جدیدی که انسان ها در حال ساخت آن هستند نشات گرفته است و رهبر این گروه هم باید سرزمین های ویران شده را بازیابی کند و این کلونی ها را به سمت هدف خودشان هدایت کند. ۴۸ ماموریت جذاب به شما اهدا شده است تا بیش از ۶۰ ساعت گیم پلی را در بازی تجربه کنید. مستعمرات خود را در سرزمین های آلوده بسازید و سعی کنید که حشرات آلوده به سم زامبی را به طور کلی نابود سازید. تکنولوژی های جدید هم به شما کمک می کند که مستعمرات خود را ارتقا دهید.

They Are Billions PC-HOODLUM

آپدیت بازی Update v1.0.5-HOODLUM اضافه شد

دانلود-بازی-They-Are-Billions

در بازی They Are Billions باید قلعه های انسانی را کاوش کنید و داستان پست همه این جریانات را کشف کنید. در این بازی می توانید از حالت Survival هم لذت ببرید و فارغ از بخش داستانی تنها برای زنده ماندن تلاش کنید. در این جالت شما با یک دنیای تصادفی روبرو هستید و می توانید جغرافیا و آب و هوای مخصوص به خود را انتخاب کنید و سپس وارد نبرد شوید. این قسمت بسیار اعتیادآور است و بسیار هم سریع دنبال می شود. سرزمین های خود را گسترش دهید و تا می توانید سازه های مدرن را در امپراطوری خود بسازید و از دیگر ممالک جلو بزنید. کیفیت گرافیکی بازی هم کمک می کند که حس بودن در این آخرالزمان را بهتر درک کنید.

info

They Are Billions is a strategy game in a distant future about building and managing human colonies after a zombie apocalypse destroyed almost all of human kind. Now there are only a few thousand humans left alive that must struggle to survive under the threat of the infection. Billions of infected roam around the world in massive swarms seeking the last living human colonies.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, 8, 10 (32 and 64 bits)

Processor: INTEL, AMD 2 cores CPU at 2Ghz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel HD3000, Radeon, Nvidia card with shader model 3, 1GB video ram.

DirectX: Version 9.0c

Storage: 4 GB available space

Additional Notes: Minimum resolution: 1360×768, recomended FULL HD 1920×1080.

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7, 8, 10 (64 bits)

Processor: INTEL. AMD 4 cores CPU at 3Ghz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Radeon 7950 or above, Nvidia GTX 670 or above. 4GB video ram.

DirectX: Version 9.0c

Storage: 4 GB available space

Additional Notes: 4K Monitor (3840×2160)

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.0.5-HOODLUM با لینک مستقیم

——————

دانلود بازی They Are Billions-HOODLUM:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم