دانلود بازی Tick Tock A Tale for Two برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Tick Tock A Tale for Two یک بازی موفق در گوشی های اندرویدی بود که حال پا به پلتفرم PC گذاشته و در این پلتفرم نیز توانسته نظرات بسیار مثبتی را از سمت گیمرها کسب کند. این بازی اثری از استودیو Other Tales Interactive است که در سبک ماجراجویانه، ایندی و معمایی توسعه یافته است. داستان بازی از جایی شروع می شود که شما و دوستتان در دنیایی عجیب که توسط ساعت ساز حرفه ای به نام Amalie Ravn گیرافتاده اید. ماموریت شما فرار از اینجاست! برای انجام این مهم، شما باید معماهای اسرارآمیزی که در دنیای شوم ساعت های جهان اتفاق می افتد را حل کنید. برای اینکه بتوانید حقیقت را افشا کنید و بالاخره فرار نمایید، باید اطلاعاتی که در دنیای هریک از این دوشخصیت بدست می آورید را جمع آوری کنید و سپس معماها را حل نمایید.

خود را برای یک داستان روایی آماده کنید که می خواهد مهارت های ارتطباتی شما را به چالش بکشد. درباره ی دستورالعمل های جدیت داشته باشید، چیزی را که می بینید به مذاکره بگذارید و گوش خود را تیز کنید. اما مواظی باشید چرا که زمان در حال گذر است! بازی Tick Tock A Tale for Two درواقع می خواهد با فضایی کوآپ شما را به دوستانتان نزدیک تر کند و بعد اخلاقی بسیار مناسبی دارد. دقت داشته باشید که پیشروی در این بازی یک گزینه نیست! شما باید مهارت های ارتباطی خود را افزایش دهید و بتوانید برای فرارکردن از وضعیتی که در آن گیرافتاده اید، با دوست خود تعامل کنید.

Tick Tock A Tale for Two PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-Tick-Tock-A-Tale-for-Two

info

Going solo is not an option! Tackle an increasingly challenging and bizarre world filled with puzzles which will push your cooperation skills to the very limits. Remember you are only as strong as each other and your communication skills are what will help you escape.

Discover a deep story and atmosphere inspired by Scandinavian fairy tales while entering a hand drawn world. Explore different locations in an eerie village: visit an old clock shop, investigate rooms with creaky floorboards, and venture down into a dark basement to find the answers you need to solve the puzzle.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel i5 Quad-Core

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel HD 4000

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Tick Tock A Tale for Two-DARKSiDERS با لینک مستقیم