دانلود بازی Time Break 2121 + Update v1.2 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2رای)
Loading...

Time Break 2121 یک بازی اول شخص و تخیلی است که شما کنترل زمان را در آن بدست دارید. هرگاه که توقف کنید، زمان شروع به حرکت می کند و با تحرک شما متوقف می شود…پس بهتر هست همیشه در حال حرکت باشید! شما باید بر روی واکنش های سریع خود کار کنید، خنجر کشنده ی خود را بردارید و با سرعت بالا تمامی دشمنان و چیزهای خطرناکی که سر راهتان می بینید را نابود سازید. این بازی اثری از استودیو ACRAM می باشد که در سبک کژوال، اکشن و استراتژیک منتشر شده است.

با مکانیزم های پیچیده ای که در بازی Time Break 2121 وجود دارد، شما به موجودی بی قرار تبدیل خواهید شد که باید با سختی های هریک از مراحل بازی کنار آمده و هر مشکلی که سر راهش می باشد را شکست دهد. اگر می خواهید آدرنالین خونتان در هنگام بازی کردن بالا برود، اگر سختی یک گیم پلی را دوست دارید بچشید و اگر از گیمرهایی هستید که فضایی چالش برانگیز را می پسندند، این بازی می تواند برای شما مناسب باشد. خیابان های سایبرپانک زیبا اما کشنده ای در انتظار شما هستند که باید از آن ها عبور کرده و جان سالم به در ببرید. هریک از مراحل بازی طوری طراحی شده که دارای چالش های منحصر به فرد خود است و راه حل های متعددی برای فائق آمدن بر آن ها طراحی شده است. این یعنی شما با یک بازی خطی و ساده روبرو نیستید و خلاقیت هم دخیل است. محیط بازی هم دشمنان گوناگون دارد، هم لیزرهای حفاظتی کشنده و هم چندین سورپرایز خطرناک که در طی بازی متوجه آن ها خواهید شد! بازی Time Break 2121 دارای ۲۵ مرحله ی منحصر به فرد به همراه حالت هاردکور است.

Time Break 2121 PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.2-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Time-Break-2121

info

Time Break 2121 is the Sci-Fi shooter that makes you non-stop. With its twisting mechanics, this game will transform you into a relentless machine as you adapt and overcome the hardships in every level and stage.

This is not a game for those faint of heart or willpower, it’s an experience made for the ones who don’t back out of a challenge. If you love adrenaline, this is for you. Hightune your reflexes and resilience (as well as your will) while you traverse through the beautiful but deadly Cyberpunk/Dystopian streets, corridors, labs and much more.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 , 8 , 10

Processor: Intel core 7-2820QM CPU @ 2.30 GHZ

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GEFORCE GT 555M

Storage: 11 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 , 8 , 10

Processor: Intel core i7-7700HQ CPU @ 2.80 GHZ

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GEFORCE GTX 1050

DirectX: Version 12

Storage: 12 GB available space

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

2) به نصب بازی بپردازید. بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs