دانلود بازی Time Carnage برای کامپیوتر – نسخه کرک شده PLAZA

دانلود بازی Time Carnage یک اثر اکشن هیجان انگیز است که قرار است در دنیای ماقبل تاریخ به نابود کردن دایناسورها بپردازید. بازی شما را به صورت دیوانه وار، در دنیای خودش غرق می کند و می توانید از سیستم اکشن و ناب بازی استفاده کنید. هیولاها، ربات ها و زامبی ها تمامی دشمنان شما هستند و از سیستم خاص نبرد نیز استفاده می کنند.

شما باید زرادخانه های خود را ارتقا دهید و تمامی سلاح های خود را برای تاثیرگذاری بیشتر، مرتبا آپگرید کنید. باید اسلحه های خود را عاقلانه انتخاب کنید و بتوانید در جهان بازی، پیشروی کنید. جهان ایده آل بازی، از محیط های برفی و بارانی تشکیل می شود و حس جذابی را القا می کند. مزیت بازی به صورت عادلانه پخش شده است و شاهد چالش در تمامی عناصر بازی هستیم.

Time Carnage PC-PLAZA

دانلود-بازی-Time-Carnage

دانلود Time Carnage محیط های واقع گرایانه را در اختیار شما می گذارد و می توانید در ۱۶ منطقه هیجان انگیز حرکت کنید. می توانید در زمان حرکت کنید و نقش خود را در سیستم پارادوکس به خوبی انجام دهید. بازی سیستم دوگانه دارد و سلاح ها نیز تنوع لازم را برای این منظور دارند. یقینا باید رسیدن به به محیط های شلوغ تر، اکشن دیوانه وار بازی را درک خواهید کرد.

جنگ ها در زمان های مختلف جریان دارد و حتی وارد آینده اینه چندان دور می شوید. تنوع در دشمنان دانلود بازی Time Carnage باعث شده است که بازی تا انتخاب جذاب باشد و هیچگاه خسته کننده احساس نشود. چالش های پر رمز و راز در بازی وجود دارد و گاها به دلیل شکست های زیاد، بسیار اعصاب خوردکن ظاهر می شوند. اما هرچه که بگذرد بیشتر عادت می کنید و می توانید پرش های زمانی را در مدت زمان دقیق خودش انجام دهید. اتمسفر سنگین بازی، حس حضور واقعی را در پاره ای از محیط ها القا می کند.

info

Time Carnage is a frantic survival wave shooter. Travel through time and wreak havoc through worlds swarming with dinosaurs, monsters, robots and zombies. Featuring an unique frenzy inducing timed-reload system that makes you feel like a real bad-ass. Shoot, drop, switch, repeat! to unlock and upgrade your arsenal with mix-and-match weapons, time-altering perks and ludicrous arcade cheats.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel i5-4590 / AMD FX 8350 equivalent or greater
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce® GTX 970 / AMD Radeon™ R9 290 equivalent or greater
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Time Carnage-PLAZA با لینک مستقیم