دانلود بازی Tiny Hands Adventure + Update v1.0.1-PLAZA برای کامپیوتر

با Borti آشنا شوید؛ یک دایناسور تی-رکس کوچک و دوست داشتنی که به عنوان قهرمان اصلی بازی می باشد. او در شهر Dinoburg زندگی می کند و دوستان زیادی دارد که دوست دارد با آن ها در مدرسه به مسابقه فوتبال مشغول شود. اما یک چیزی هست که Borti خیلی دوست دارد داشته باشد: دستانی بلندتر. به Borti ملحق شوید و بهترین جایگزین را برای دستان و بازوان کوچکش پیدا کنید. چندین دنیای ناشناخته را کاوش کرده، تمامی اشیائی که باید جمع آوری کنید را گرد هم آورید و با رئیس هایی که اشیاء مورد نیاز شما در دستان آن هاست، مواجه شوید. سفر ماجراجویانه ی شما از همین الان شروع شده است!

دانلود بازی Tiny Hands Adventure اثری از استودیو Blue Sunset Games می باشد که در سبک اکشن، کژوال و ماجراجویانه گسترش یافته است. از گرافیک سه بعدی و زیبای بازی لذت ببرید. ابزارها و اسلحه متعدد را برای Borti جمع آوری کنید تا بتوانید در طول بازی از آن ها استفاده نمایید. بیش از ۲۰ استیج متعدد در بازی Tiny Hands Adventure گنجانده شده اند و تم های گوناگونی برای هریک از آن ها درنظر گرفته شده است. در بازی پیشروی نمایید تا متوجه اسرار پنهان و روایت های متعدد آن بشوید.

Tiny Hands Adventure PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.0.1-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Tiny-Hands-Adventure

info

Meet Borti – a young and cheerful T-rex that is a main hero in “Tiny hands Adventure”. He’s living in Dinoburg, has many friends and love to play soccer with his school team. But there is one thing that Borti would want – longer arms!

Join Borti on his quest to find the best replacement for his tiny hands and arms. Explore several unknown worlds, find all the collectables and face bosses that have what you want. The aventure starts now!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 / 8 / 10
Processor: 2.2 GHz dual-core recommended
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Dedicated GPU Recommended
Storage: 2500 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.0.1-PLAZA با لینک مستقیم

دانلود بازی Tiny Hands Adventure-PLAZA با لینک مستقیم

ADs
تبلیغات