دانلود بازی Tiny Metal Full Metal Rumble برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Tiny Metal Full Metal Rumble شما را در نقش سه فرماندار منحصر به فرد قرار می دهد که توسط سرنوشت به همدیگر گره خورده اند. هرکدام از این فرمانداران جوخه مخصوص خودش را دارد و مراحل متنوعی را با آنها تجربه خواهید کرد. تهدید اسرارآمیزی کره زمین را فراگرفته است و شما به عنوان رهبران گروه، باید ماموریتی هیجان انگیز را گذر کنید و از کوه و دشت عبور کرده و به تندیس های یخی برسید. کلیت بازی روی تخریب بنا شده است و باید با حضور در برابر نیروهای شیطانی، گروه آنها را از هم متلاشی کنید. با استفاده از مکانیسم نوبت محور و استراتژیک این بازی، می توانید در مقابل دشمن پیش دستی کنید و عملکرد بهتری از خود نشان دهید. شما باید نیروهای خود را با استراتژی درستی چیدمان کنید و حملاتی را صورت دهید که کنترل آنها تماما در اختیار شما قرار دارد. هر نبرد طرح استراتژیکی خاص خودش را دارد و هر فرمانده عملکرد متفاوتی از خود نشان خواهد داد.

Tiny Metal Full Metal Rumble PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-TINY-METAL-FULL-METAL-RUMBLE

در طول بازی Tiny Metal Full Metal Rumble می توانید توانایی هر فرماندار را تغییر دهید و بوسترهای جذابی را نصیب نیروهای این فرمانده ها کنید. این بوسترها کمک می کند که گستره وسیعی از دشمنان را تحت تاثیر قرار دهید و دفاع و حملات خود را بهتر کنید. وقت آن رسیده است که به یک رهبر ایده تبدیل شوید و مبارزات خود را با شیوه منحصربه فردی پیروز شوید. بیش از ۲۳ واحد نیرو به شما اختصاص داده شده است و شما مختارید که آنها را انتخاب کنید. شخصیت ها داستان حماسی خودشان را دارند و در این بین موسیقی جذابی نواخته خواهد شد. در بخش آنلاین نیز می توانید مهارت های استراتژیکی خود را تست کنید و در مقابل طیف وسیعی از بازیکنان حرفه ای در سرتاسر جهان قرار بگیرید.

info

TINY METAL: FULL METAL RUMBLE puts you in the boots of three unique commanders bonded by fate, each with their own squads to command and strengthen up on their quest to put an end to a new mysterious, rising threat. Blaze through an exciting new TINY METAL story campaign and deliver devastating destruction to the opposing evil forces across open fields, mountain ranges, icy tundras and through the air.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 32-bit or newer

Processor: Intel Core 2 Quad @ 2.80 GHz / AMD Athlon II X4 @ 3.10 GHz

Memory: 3 GB RAM

Graphics: ATI Radeon HD 5770 or NVIDIA GeForce GTS450 with 1GB VRAM

Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 32-bit or newer

Processor: Intel i3-2100 @ 3.10 GHz / AMD Phenom II X4 @ 3.10 GHz

Memory: 3 GB RAM

Graphics: Radeon HD 6850 or NVIDIA GeForce GTX 560 with 1GB VRAM

Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Tiny Metal Full Metal Rumble-DARKSiDERS با لینک مستقیم