دانلود بازی To Leave برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

بازی To Leave اثر ناب و جذابی است که در یک دنیای هنری جریان دارد و یک ماجرای بسیار هیجان انگیز را روایت می کند. شما در بازی یک مرد جوان و افسرده ای را در اختیار دارید که از دروازه های جادویی رد می شود و به دنبال پرواز در دنیای بازی است. برای این منظور باید از فناوری باستانی استفاده بکنید و از ابزارهای مختلف برای گشت و گذار استفاده کنید. چالش های زیادی در این بازی پلتفورمر وجود دارد و باید مهارت های معمایی خود را بهبود بخشید. شما در این اثر یک داستان هیجان انگیز دارید و می توانید همه چیز را تست کنید تا بالاخره پازل های بازی را حل کنید. گاهی اوقات برای یک لحظه هم که شده باید، بایستید و به همه چیز فکر کنید. حالت های ذهنی زیادی وجود دارد که شما را جذب می کند. درب ها را باید باز کنید و هیچگاه از ویژگی های اصلی بازی To Leave دور نشوید. چرا که بازی رو یک پایه استوار است و همه معماها، با تکیه بر حالت این شخصیت عجیب حل می شوند.

To Leave PC-PLAZA

دانلود-بازی-To-Leave

دانلود بازی To Leave ترکیب قدرتمندی از داستان و گیم پلی را در کنار هم ارائه می کند و شما می توانید روی چالش های ناخوشایند، تمرکز داشته باشید. حل مسئله و پازل های مختلف، لذت خاصی در این بازی دارد. دنیای بازی طراحی منحصربفردی دارد و به شکل زیبایی پرداخته شده است. یقینا لحظه لحظه بازی برای شما عالی خواهد بود و می توانید از روایت احساسی داستان بازی لذت ببرید. روی مهارت های خود کاری کنید و بر روی کاراکترها تمرکز کنید. چالش های بازی در این ژانر، تجربه جدیدی به شما می دهند و می توانید یکی از بهترین آثار هنری را در این زمینه تجربه کنید. موسیقی نقش زیادی در بازی دارد و باید در دنیای بازی، حواستان به صوت همه چیز باشد.

info

Harm – a manic-depressive young man in possession of a magical, flying door – seeks to use an ancient, derelict technology to harvest the souls of his homeworld and send everyone (including himself) to heaven.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 SP1+
Processor: i5 2.20 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Graphics card with DX10 (shader model 4.0) capabilities
DirectX: Version 10
Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: i5 3.6GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Graphics card with DX10 (shader model 4.0) capabilities
DirectX: Version 10
Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی To Leave-PLAZA با لینک مستقیم