دانلود بازی Total War Saga Thrones of Britannia برای کامپیوتر + ریپک FitGirl

آخرین عنوان کمپانی SEGA در سال ۲۰۱۸ که از قفل گذاری Denuvo استفاده می کرد نیز توسط VOKSI شکسته شد. البته نه تنها به صورت آفلاین، بلکه کرک آنلاین بازی نیز منتشر گردید! درواقع VOKSI توانست با این کار، هشداری جدی به Denuvo و کمپانی SEGA بدهد که با قفل گذاری های بسیار سنگین بر روی بازی، عملکرد آن را به شدت کاهش داده بودند. مخصوصا در بازی Sonic Mania Plus این مشکل به وضوح به چشم می خورد. به هر حال، هر دو کرک آنلاین و آفلاین برای دانلود بازی Total War Saga Thrones of Britannia توسط VOKSI برای آخرین آپدیت بازی، منتشر شده است.

مدتی پیش بود که استودیو کریتیو اسمبلی از یک سری جدید فرعی با نام Total War Saga رونمایی کرد که بازی‌های آن قرار است دنباله‌ای بر نسخه‌های تاریخی پیشین سری توتال وار باشد. داستان این بازی به سال‌های بعد از هجوم وایکینگ‌ها که در سال ۸۶۶ پس از میلاد بریتانیا را مورد تاخت و تاز قرار دادند مربوط می‌شود. داستان بازی از سال ۸۷۸ پس از میلاد، زمانی که دسته‌های وایکینگ بر مناطق مختلف بریتانیا دهکده‌های خود را بنا کرده‌اند، آغاز می‌شود و بسیاری از قبایل آنگلو ساکسون (بومی انگلستان) در حال مبارزه یا خدمت به آنان هستند. یکی از بهترین کسانی که در مقابل هجوم مردان شمالی ایستاده، شاه آلفرد است که می‌توانید این شخصیت را نیز در بازی داشته باشید.

Total War Saga Thrones of Britannia PC-VOKSI

نسخه فشرده FitGirl با حجم ۴٫۵GB اضافه شد

دانلود-بازی-Total-War-Saga-Thrones-of-Britannia

رهبر هر گروه در بازی Total War: Thrones of Britannia، یک سری اهداف و ماموریت‌های خاص خواهد داشت که گیمر باید در نقش وی، آن‌ها را انجام دهد. این اهداف می‌توانند تاثیر بسیار مهمی روی اتفاقات مختلف بازی داشته باشند و در کل طبق گفته سازندگان، گیمر‌ها قادر خواهند بود تا وقایع تاریخی آن بازه زمانی را تغییر دهند. همچنین مثل اکثر نسخه‌های سری توتال وار، در Total War: Thrones of Britannia هم روش‌های مختلفی برای رسیدن به پیروزی وجود دارد.

برای مثال شما می‌توانید از طریق جنگ به پیروزی برسید یا اینکه با پیشرفت در زمینه‌هایی مثل ساخت و ساز یا تکنولوژی این کار را انجام دهید. استودیو کریتیو اسمبلی همچنین دو مورد از گروه‌های حاضر در بازی را هم معرفی کرده است:

 • گروه وسکس (یا ساکسون) غربی: رهبری این گروه بر عهده شاه آلفرد است. پس از حمله وایکینگ‌ها در سال ۸۷۱ پس از میلاد، آلفرد مجبور شد تا به منطقه سامرست تغییر مکان بدهد، اما پیروزی بسیار مهم وی در نبرد Edington به نوعی افتخار را به وی برگرداند. ویژگی خاص این گروه در بازی، Witan نام دارد. ویتان در واقع نام یک نوع جلسه مشورت است که سران این گروه در آن جمع می‌شدند و در مورد مسائل مختلفی مشورت می‌کردند.
 • گروه میرس (Mierce): میرس گروهی بود که شهر تام‌ورث پایتخت آن‌ها به شمار می‌رفت و رهبر این گروه، از این شهر به منطقه‌ای که امروزه با نام میدلند شناخته می‌شود، حکمرانی می‌کرد. حوزه حکومت این گروه از Northumbria در شمال انگلستان آغاز می‌شد و تا منطقه کنت در جنوب این کشور گسترده بود. در سال ۸۷۷ پس از میلاد، ارتش بزرگ Heathen مناطق شرقی این حکومت را تصرف و حکومتی به نام Danelaw در آن ایجاد کردند. قابلیت اصلی این گروه، Hoards نام دارد و عملکرد آن به این صورت است که پس از اینکه میزان طلای شما به حد خاصی رسید، می‌توانید از آن در بخش‌های مختلفی مثل ارتش استفاده کنید تا هزینه نگه‌داری ارتش‌تان کاهش پیدا کند، آن را به بزرگان حکومتی بدهید تا وفاداری‌شان تقویت شود یا اینکه پول را با مردم به اشتراک بگذارید تا نظم عمومی و میزان محصولاتی که از مزارع به دست می‌آورید، افزایش پیدا کند. حتی می‌توانید این طلا را برای خودتان هم نگه دارید که البته این مساله یک سری معایب و نارضایتی‌ها را در پی خواهد داشت.

منبع توضیحات: زومجی

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl:

 • بر اساس ریلیز رسمی استیم SteamRip v1.0.11578 ساخته شده است.
 • تمامی بسته های الحاقی منتشرشده، در این نسخه لحاظ گردیده و فعال شده اند.
 • کرک سالم Crack Only-Voksi و کرک آنلاین سالم Multiplayer Fix-REVOLT در این نسخه لحاظ شده اند. کرک آنلاین در پوشه ی NoDVD در محل نصب بازی می باشد. می توانید آن را جایگزین کرک آفلاین کنید تا با دوستان خود به صورت آنلاین مسابقه دهید.
 • آموزش استفاده از کرک ها در بخش راهنمای نصب قرار گرفته اند.
 • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
 • حجم بازی از ۱۶٫۲گیگابایت به ۴٫۳گیگابایت کاسته شده است.
 • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما حدود ۵ الی ۱۰ دقیقه خواهد بود.
 • فضای مورد نیاز پس از نصب بازی ۱۳گیگابایت است.
 • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.
 • اگر با اررور Malfunction error مواجه شدید، لطفا دو مورد را در نظر بگیرید: اول اینکه کلاینت استیم را دانلود و نصب کنید، لاگین کرده و اجازه دهید که در پس زمینه بالا باشد. دومین مورد اینکه، تمامی فولدر بازی را به آدرسی کوتاهتر مثلا C: / Britannia منتقل کنید.
info

The year is 878 AD, the embattled English king Alfred the Great has mounted a heroic defence at the battle of Edington, and blunted the Viking invasion. Chastened – but not yet broken – the Norse warlords have settled across Britain. For the first time in nearly 80 years, the land is in a fragile state of peace.

Throughout this sceptred isle, the kings of England, Scotland, Ireland and Wales sense a time of change approaching; a time of opportunity. There will be treaties. There will be war. There will be turns of fortune that become the stuff of legend, in a saga that charts the ascent of one of history’s greatest nations.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64Bit
Processor: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
Memory: 5 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1GB | Intel HD4000 @720p
Storage: 30 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 / 8 (8.1)/ 10 64Bit
Processor: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 770 4GB | AMD Radeon R9 290X 4GB @1080p
Storage: 30 GB available space

راهنمای نصب

آموزش کرک آفلاین:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) دیتای استیم ریپ را دانلود کرده و توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

3) محتوای پوشه ی Crack Only-VOKSI را در پوشه ی اکسترکت شده در گام دوم، کپی و جایگزین نمایید.

4) بازی را توسط فایل Thrones.exe به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

—————————————

آموزش نصب کرک آنلاین:

1) پس از دانلود بازی، تمامی فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت نمایید.

2) تمامی محتوای پوشه ی کرک آنلاین Crack Only-REVOLT که دانلود کرده اید را در محل نصب بازی کپی و جایگزین نمایید.

3) کلاینت استیم را از اینجا دانلود و نصب کنید. یک اکانت برای خود ایجاد کرده و لاگین نمایید.

4) بازی را توسط فایل اجرایی Thrones.exe اجرا نمایید.

5) در محیط بازی وارد بخش Multiplayer Campaign یا Multiplayer Battle شوید. هاست شوید و دوستان خود را برای بازی کردن دعوت کنید!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود