دانلود بازی Touhou Luna Nights v1.2.2.7 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

بازی Touhou Luna Nights یک اثر دوبعدی جذاب و هیجان انگیز است که می توانید در فاز مترووینیا تجربه کنید. استودیو سازنده بازی حال دیگر تجربه ساخت بازی های اکشن را دارد و پروژه جدیدی را از استودیو Team Ladybug شاهد هستیم. خون آشام ها از عمارت بالا می روند و مشکلات زیادی را در جهان های موازی ایجاد می کنند. شما حال به عنوان خدمتکار ایزایوی در بازی حضور دارید و می توانید دنیای عجیب بازی را کاوش کنید. آن چیزی که در مورد این بازی خاص باید گفت در سیستم توقف زمان و استفاده از سیستم شخصی سازی در بازی است. توانایی های خاصی به شما داده شده است تا در نقشه منحصر به فرد Gimmick بازی تجربه کنید و مدام زمان را به عقب بازگردانید. احساس تنش و درگیری در بازی بالا است و دشمنان هیچگاه شما را راحت نمی گذارند. می توانید شور و شوق بازی های دوبعدی اکشن را در بازی تجربه کنید و مدام مهارت های خود را بالا ببرید.

Touhou Luna Nights v1.2.2.7 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Touhou-Luna-Nights

در بازی Touhou Luna Nights عناصر تکرار هیچگاه خسته کننده نیستند و می توانید با جمع آوری آیتم های خاص بازی را جذاب تر و دیدنی تر کنید. دشمنان هم شخصیت های متفاوتی دارند و خالقین بازی از آثار قبلی خودشان الگو گرفته اند. هر کسی که بازی های دوبعدی را دوست دارد می تواند با این بازی همراه شود و ماجراجویی خود را شروع کند. اگر تجربه کننده آثاری مثل کسلوانیا بوده اید، باید سیستم هک اند اسلش بازی را کاملا درک کنید و کم کم با آن پیشرفت کنید. موانع جذابی در بازی وجود دارد که هرکدام چالش برانگیز هستند و تنها با تجربه مداوم بازی می توانید بدون نگاه کردن هم آنها را رد کنید. سیستم سلامت بازی هم اهمیت زیادی دارد و همواره باید حواستان به دشمنانی باشد که از پشت حمله می کنند.

info

Touhou Luna Night’s is a 2D search action (Metroidvania) Touhou game. After creating many action games, this is a new project from Team Ladybug. The vampire from the Scarlet Devil Mansion ,”Remilia Scarlet,” suddenly sends her maid, “Sakuya Izayoi” to a parallel universe similar to Gensokyo. A strange world, strange youkai, and unable to use the power to manipulate time. What is Remilia up to……?

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8 / 10

Processor: Intel Core2 Duo or higher

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Open GL compliant video card

Storage: 50 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8 / 10

Processor: Intel Core2 Duo or higher

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Open GL compliant video card

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Touhou Luna Nights v1.2.2.7-SiMPLEX با لینک مستقیم