دانلود بازی Touhou Scarlet Curiosity برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Touhou Scarlet Curiosity روایتی از یک خون آشام شرور به نام رمیلا اسکارلت را خواهد داشت که از زندگی عادی و طولاتی مدت خود با ساکویا ایزایوی که از وی مراقبت می کرده است، خسته شده است. در حقیقت ماجرا از این قرار است که وی وقتی که یک روزنامه محلی در مورد یک هیولای عظیم را در نزدیکی پایتخت خواهند، خواست که بخشی از این ماجرای اکشن باشد و بتواند کاری در این زمینه انجام دهد. متاسفانه او به خانه قبلی خودش بازمی گردد تا بتواند عمارتی که به طور سنگین آسیب دیده است را پیدا کند.

مجرمی به طور واضح تعیین نشده است و بنابراین او به دنبال انتقام گیری است و فراتر از نفس های پریشانش، می توان این حس را تلاش های وی مشاهده کرد. دنیای بازی به صورت زنده طراحی شده است و شاهد ویژگی های خاصی در این محیط هستیم. بازی دارای دو شخصیت قابل بازی است که می توانید انتخاب کنید و داستان را پیش ببرید. شما در این اثر می توانید هم رمیلا اسکارلت را کنترل کنید و هم اینکه انتخاب کنید تا کنترل کننده ساکویا ایزایوی باشید. هر کدام سبک خاص از گیم پلی را در اختیار شما قرار می دهد و می توانید مکانیک خاص را در پیش برد داستان بازی داشته باشید. حملات رمیلا بسیار سهمگینانه هستند و این در حالی است که ساکویا بیشتر مبارزات فنی را کار می کند.

Touhou Scarlet Curiosity PC-PLAZA

دانلود-بازی-Touhou-Scarlet-Curiosity

شما در بازی Touhou Scarlet Curiosity می توانید تنها با ۵ دکمه از کیبرد کار خود را به پیش ببرید و دنیای بازی را با خشم خود نابود کنید. کنترل ها بسیار ساده هستند و هر کدام دارای تنظیمات خاص خودشان هستند. شما مهارت های زیادی را در بازی دارید و می توانید به صورت اختصاصی هر کدام از آنها را پیشرفت دهید. برای موفقیت در نبردها، باید تجربه خود را بالا ببرید و بتوانید سریع بودن و تمرکز خود را تقویت کنید. بازی دارای دشمنان متنوعی هم است و می توانید از تجهیزات جدید برای پیاده سازی روی دشمنان استفاده کنید.

تجهیزات خیلی سخت پیدا می شوند و بنابراین باید قدر چیزهایی که دارید را بدانید. مهارت های جدید رفته رفته به شما اضافه می شوند و می توانید حداکثر لذت را از بازی ببرید. موسیقی در بازی جایگاه مهمی دارد و از به همین خاطر از ۳۵ اثر پس زمینه به صورت استادانه ای استفاده شده است و همگی هم با ترکیب شدن از عناوین قبلی بازی های Touhou بوده است.

info

Infamous vampire Remilia Scarlet has grown weary of her posh, centuries-long life spent with dutiful maid Sakuya Izayoi at her side. So bored, in fact, that when the local newspaper runs a story about a massive monster spotted nearby, she decides she wants a piece of that action! Unfortunately, she returns home from her first foray to find her mansion heavily damaged, with no clues as to who the culprit might be. But this only serves to fan the flames of the vampiric maiden’s interest in what’s going on beyond the walls of her estate, leading her on a grand, chaotic quest for answers…and for revenge.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Intel Core i3 (2-core, 2.4GHz)
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Geforce GTS 450
DirectX: Version 10
Storage: 4 GB available space
Sound Card: Compatible with DirectX 10.0

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7+
Processor: Intel Core i5-2300 / AMD FX-6350
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA Geforce GTX 950 / AMD Radeon R7 360
DirectX: Version 10
Storage: 4 GB available space
Sound Card: Compatible with DirectX 10.0

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Touhou Scarlet Curiosity-PLAZA با لینک مستقیم