دانلود بازی Townsmen A Kingdom Rebuilt برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Townsmen A Kingdom Rebuilt شما را در نقش یک عالیجناب قرار می دهد و باید سرزمینی که تازه بدست گرفته اید را به آبادی برسانید. معماران و سازندگان خود را با طرح و برنامه خاص به سرزمین بفرستید و ساخت یک شهر را پایه ریزی کنید. به صنعت گران خود بگویید که چوب ها را قطع کنند و سنگ معدن را ارسال کنند. اطمینان خاص کنید که زمین های شما حاصل خیز هستند و می توانند موادغذایی لازم را برای افراد گرسنه شهر شما تامین کنند. پادشاهی از همین المان های ساده تشکیل شده است و باید تاج و تخت خود را از طریق شاد نگه داشتن مردم حفظ کنید. اولین قدم های خود را بردارید و سعی کنید که روستای خود را کم کم به یک شهر بزرگ تبدیل کنید.

هزاران نفر ساکن در شهر قرار دهید و نیازهای مختلفی که می توانند داشته باشند را برطرف کنید. غلبه بر چنین چالش هایی بسیار مهم است و می توانید با دریافت مالیات، منابع لازم جهت ساخت دیگر سازه ها را هم تامین کنید. مراقب باشید که مردم ناراضی نشوند و همیشه مالیات را در حد معقول نگه دارید. هر فصل چالش های خودش را دارد. به طور مثال در فصل تابستان شما به آب بیشتری نیاز دارید و در فصل زمستان هم تقاضا برای لباس بیشتر از سایر فصول است. فاجعه ها می توانند به شهر شما آسیب برسانند، به طور مثال وجود بیماری طاعون یا آتش سوزی های بزرگ مشکلات زیادی برایتان ایجاد خواهد کرد.

Townsmen A Kingdom Rebuilt PC-PLAZA

دانلود-بازی-Townsmen-A-Kingdom-Rebuilt

شما با دانلود Townsmen A Kingdom Rebuilt به یک پادشاه لایق تبدیل می شوید و می توانید در بخش نظامی هم عملکرد خوبی داشته باشید. بالاخره یک شهر بزرگ باید بتواند از خودش دفاع کند و در این زمینه ساخت اسلحه خانه و استفاده از مردم علاقه مند برای جنگیدن هم ضروری به نظر می رسد. شما می توانید همه چیز از بازار خریداری کنید و تدارکات را به صومعه ها، قصابی ها و دیگر ساختمان ها برسانید. بیش از ۱۵۰ سازه و شغل در بازی وجود دارد که در بیش از ۲۴ نقشه جای گرفته اند. مطمئن باشید که بازی المان های لازم برای سرگرم کردن شما تا ماه ها را دارد و همه چیز روی گیم پلی بازی تاثیر می گذارند.

info

Welcome, your Highness! A vast land awaits your settlers and is ready to be colonized. Send your architects and builders to plan and construct a city. But also send your craftsmen, to cut some wood and to mine ore. Make sure your fields are on fertile grounds, to get all the food for your hungry subjects! Townsmen – A Kingdom Rebuilt hands the crown to you: Guide your people from their first steps in a small village to a massive medieval metropolis with thousands of inhabitants.

سیستم مورد نیاز

 

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: 2.0 GHz

Memory: 2 GB RAM

DirectX: Version 9.0c

Storage: 500 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: 2.0 GHz

Memory: 4 GB RAM

DirectX: Version 9.0c

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Townsmen A Kingdom Rebuilt-PLAZA با لینک مستقیم