دانلود بازی Treasure Hunter Simulator – Exploration برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

به دنیای هیجان انگیزی وارد شوید که در آن باید اشیاء قیمتی فراموش شده را پیدا کنید. فلزیاب خود را برداشته و به حومه ی شهر راهی شوید. چیزی که امروز به عنوان جایی آرام شناخته می شود، شاید در گذشته شاهد نبردهای خونینی بوده است و وسایل قیمتی بسیار زیادی را در خود جای داده است. آماده اید تا گذشته را کند و کاو کنید؟ بازی Treasure Hunter Simulator اثری از استودیو DRAGO می باشد که در سبک شبیه سازی، ایندی و اول شخص توسعه یافته است.

Treasure Hunter Simulator به شما اجازه می دهد تا به مهم ترین مکان های تاریخی دنیا سفر کنید و با استفاده از فلزیاب خود، اشیاء قیمتی قدیمی را کشف کرده و با پیشینیان خود بیشتر آشنا شوید. شما باید به سرتاسر دنیا سفر کنید و اشیاء باارزش را جمع آوری نمایید تا بتوانید پول بدست آورده و توانایی مالی برای خرید وسایل جدید را داشته باشید. اشتباه برداشت نکنید! بازی Treasure Hunter Simulator فقط یک بازی فلزیاب نیست که در آن اشیاء پیدا کنید…بلکه تلفیقی از دو سبک شبیه سازی و آرکید است. گیمرهای کژوال هم می توانند از این بازی لذت ببرند. این بازی دارای ۱۱مکان زیبا می باشد که توسط دست طراحی شده اند. هشت دستگاه فلزیاب متعدد برای شما تعبیه شده که قابلیت آپگرید شدن را دارند. بیش از ۱۰۰ وسیله ی قیمتی در گیم پلی بازی وجود دارد و بیش از ۱۰ شیء بسیار با ارزش در سرتاسر گم پلی گنجانده شده است.

Treasure Hunter Simulator Exploration PC-CODEX

آپدیت بازی Update 5-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Treasure-Hunter-Simulator

info

Treasure Hunter Simulator gives you a chance to explore historically improtant locations worldwide and, by using your metal detectors, to discover that past by finding interesting artefacts and getting to know their historical significance.

With locations scattered all over the world, you’ll need to find something interesting and valuable in your local woods to gain the prestige and funds needed for better equipment and travel expenses to exotic, remote locations. You can decide to keep artefacts for your collection or to auction them off to travel even further or get even better gear.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows (64-bit) 7 or Newer
Processor: Intel Core i3 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVidia GeForce GTX 660 2GB VRAM
DirectX: Version 11
Storage: 10 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows (64-bit) 10
Processor: Intel Core i5 (recent generation)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVidia GeForce GTX 970 4GB VRAM
DirectX: Version 11
Storage: 10 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update 5-CODEX با لینک مستقیم

————

توضیحات: نسخه پیش رو دارای دیتای اصلی بازی + تمامی آپدیت ها و بسته های الحاقی تا 22م مارس 2019 + آپدیت Exploration می باشد.

دانلود بازی Treasure Hunter Simulator Exploration-CODEX:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود پارت 4 با لینک مستقیم

دانلود پارت 5 با لینک مستقیم

دانلود پارت 6 با لینک مستقیم

ADs