دانلود بازی Trip in HELL برای کامپیوتر

دانلود بازی Trip in HELL در سال ۲۰۱۹ روایت می شود. وقتی که بیوتروریست ها ماده ای خطرناک و بیولوژیکی را خلق می کنند و شروع به انتشار آن به عنوان یک ماده ی غذایی ارزان در بین مردم جهان می کنند. کارخانه های مواد غذایی از این ماده در محصولات خود استفاده می کنند، چرا که سوددهی آن ها را بسیار افزایش می دهد. به محض اینکه انسان ها به این ماده ی غذایی معتاد می شوند، مسموم می شوند و به زامبی های کشنده تبدیل می شوند. این امر باعث ایجاد آشوب و ویرانی در سرتاسر کره ی زمین می شود؛ تقریبا تمامی انسان ها به زامبی تبدیل شده اند و کسانی که زامبی نشده اند، توسط زامبی ها خورده شده اند.

حال، گونه ای از ربات ها از سیاره ای دیگر به زمین آمده اند تا با انسان ها همکاری کنند و دوست انسان ها باشند. اما آن ها با موجودات عجیب و کشنده ای مواجه می شوند که تنها قصد کشتن و خوردن این ربات ها را دارند. شما در نقش یکی از این ربات ها هستید و تصمیم می گیرد که هرچه بر سر راهتان می باشد را بکشید. شما باید تا جایی که می توانید زامبی بکشید و جلوی این ویرانی بشریت را هرچه زودتر بگیرید. دانلود بازی Trip in HELL قابلیت اجرا به صورت حداکثر ۴نفره را بر روی یک سرور دارد و شما می توانید با دوستان خود ساعت ها مشغول بازی کردن شوید. گیم پلی بازی Trip in HELL به صورت بی نهایت است و تنها امواجی از زامبی ها با درجه سختی های مختلف به سمت شما روانه خواهند شد.

Trip in HELL PC-PLAZA

دانلود-بازی-Trip-in-HELL

info

2019. Bioterrorists created a dangerous biological weapon and began distributing it as a cheap food additive. Companies that produce food dashed to use this additive in their production because it made the whole process highly profitable. Soon after people ate the food containing this additive, they became infected and turned into zombies, the apocalypse quickly ruined the Earth – almost all people became zombies, those who did not become – were eaten by zombies.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7\8\10
Processor: Intel Core I5
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia 700 series
DirectX: Version 10
Network: Broadband Internet connection
Storage: 5 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core I7
Memory: 6 GB RAM
Graphics: Nvidia 900 series
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 5 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
Additional Notes: Recomended 1920×1080 resolution

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Trip in HELL-PLAZA:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

ADs