دانلود بازی Truberbrook + Update 1.16 برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Truberbrook یک بازی ماجراجویانه پر رمز و راز است که با المان های ماجراجویاه علمی تخیلی عرضه شده است. شما در این بازی از تعطیلات پرماجرای خود لذت می برید که در سال ۱۹۶۰ و در دنیای دنیای موازی صورت می گیرد. سناریوهایی که توسط خود سازندگان طراحی شده است واقعا عالی است وشما را به یک ماجراجویی عظیم علمی تخیلی می کند. خودتان را در یک تعطیلات اروپایی تصور کنید که در دهه ۶۰ جریان دارد و به عنوان یک دانشجوی آمریکایی زندگی می کنید. نام شما هنس تان هوسر است و در این سناریو شما در وارد یک روستای دورافتاده می شوید. این روستا دارای کوهستان های سرد و جنگل های متراکمی است که از جنگ سرد آلمان برجای مانده است. به نوعی قاره در اینجا به پایان رسیده است و باید با غلبه بر ترس به ماجراجویی ادامه دهید.

Truberbrook PC-CODEX

آپدیت بازی Update 1.16-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Truberbrook

وظیفه شما در بازی Truberbrook این است که پس از استراحت خود را برای نجات دنیا آماده کنید و وارد خودآزمایی در دنیایی شوید که دایناسورها و اژدها هم وارد خواهند شد. تم های عاشقانه در بازی وجود دارد و هر سلیقه ای را به خودش جذب می کند. بازی از فیلم های X-Files، Twin Peaks، Stranger Things و Star Trek الهام گرفته است و سعی می کند که مناظر مینیاتوری را از این سریال ها وارد این بازی کند. بازی از ده ساعت گیم پلی عالی تشکیل شده است و می توانید از جوی استیک هم برای کنترل شخصیت بازی استفاده کنید.

صداها به دوشکل آلمانی و انگلیسی موجود هستند و حس جذابی به بازیکنانی از این کشورها می دهند. سیستم بازی تنها روی سرگرم کردن شما تمرکز کرده است و با همه ی ماجراهایی که شاهد خواهید بود، می توانید از تک تک لحظات بازی لذت ببرید. محیط بازی تمام یاداور فضای ترسناک و دلهره آوری است که بویی از انسانیت در آن دیده نمی شود.

info

»Trüberbrook« is a thrilling mystery-sci-fi adventure game. Enjoy an adventurous vacation to a 1960’s parallel universe! A Sci-Fi-Mystery Adventure Game with handmade scenery.

Imagine yourself on a vacation to Europe in the late sixties. Now, picture yourself as a young American scientist; Hans Tannhauser. Yes, that’s your name in this scenario. While you’re at it, think of Trüberbrook, a remote village in rural, mountain-sloped and densely forested cold-war Germany. Because, that’s where you somehow end up after hitting the continent. But who cares, you won the trip in a lottery! Or at least, that’s how it seems. But don’t fear, instead of getting some rest, you could find yourself having to save the world …

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10

Processor: i3 4th generation / i5 2nd generation / A6 series

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel HD 4000 / AMD Radeon 5800 series / nvidia 550Ti

DirectX: Version 11

Storage: 7 GB available space

Sound Card: DX11 compatible

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10

Processor: i3 5th generation (or newer) / i5 3rd generation (or newer) / FX4170 (or newer)

Memory: 8 GB RAM

Graphics: AMD Radeon 8000 series or newer / nvidia GTX 660 or newer

DirectX: Version 11

Storage: 7 GB available space

Sound Card: DX11 compatible

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com