دانلود بازی TSIOQUE + Update v1.2.0-PLAZA برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی TSIOQUE یک اثر جذاب در سبک اشاره و کلیک است که در یک دنیای تاریک ارائه شده است. این دنیا گرچه تاریک است، اما با نقاشی هنری که دارد، زیبا و جذاب جلوه می کند. در این بازی می توانید فریم به فریم را به صورت دوبعدی تجربه کنید و در نهایت به جاهای خوبی برسید. شما باید رازهای اتاق های مختلف را کشف کنید و بتوانید که سر از طلسم قلعه که متوجه دختر کوچک شده است، درآورید. در این بازی تمرکز اهمیت بالایی دارد و حتما باید نگاهتان به اطراف جلب باشد و بتوانید که موارد مخفی را در بازی کشف کنید. شما شخصیت شاهزاده تسیکو را برعهده دارد و با وی به اطراف حرکت می کنید. گیم پلی دانلود بازی TSIOQUE باعث می شود که به اطراف حرکت کنید و در نهایت با دوستان و دشمنان بسیاری روبرو شوید. دشمنان شما سعی می کنند که شما را بدزدند و از هدف دورتان کنند. همین سبک باعث می شود که استرس کل وجود گیمر را فرا بگیرد.

TSIOQUE PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.2.0-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-TSIOQUE

در بازی TSIOQUE باید مراقب افراد مختلف باشید و خیلی سریع به آنها اعتماد کنید. باید شخصیت ها را بشناسید و سعی کنید که دوستان واقعی را در کنار خود نگه دارید. شخصیت ها طراحی جالبی دارند و در محیط بازی عالی جلوه می کنند. گیم پلی بازی واقعا جذاب است و سیستم نابی از هیجان را برای شما به ارمغان دارند. انیمیشن ها و جلوه های ویژه بازی نیز، یادآور کارتون های مدرن امروزی است و در یک بازی جذاب جلوه گری می کنند. شما تنها کافی است که حواستان به اطراف باشد و با مخفی کاری به پیش بروید. یک داستان جذاب نیز در زمینه بازی وجود دارد و شما را سرگرم می کند. نورپردازی در بازی به عالی ترین شکل ممکن صورت گرفته است و حتی موسیقی نیز اهمیت زیادی در بازی دارد.

info

TSIOQUE (pronounced /tsɪɒk/) is a dark but playful Point & Click adventure, hand-animated in meticulous, frame-by-frame 2D. Escape the clutches of an Evil Wizard and discover the secrets hidden within the spellbound castle of your ancestors. We take the role of princess Tsioque, imprisoned in a castle overtaken by the Evil Wizard. When darkness falls on your ancestral home, places formerly familiar suddenly turn unfriendly and dangerous.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Microsoft® Windows® XP/Vista/7/8/10
Processor: Intel® Core™ 2 Duo 2.2 GHz, AMD Athlon™ X2 2.4 GHz, or higher
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 512 MB RAM
Storage: 2000 MB available space
Sound Card: Windows Compatible Card

سیستم پیشنهادی:

OS: Microsoft® Windows® XP/Vista/7/8/10
Processor: Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz, AMD Athlon™ X2 2.4 GHz, or higher
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 512 MB RAM
Storage: 2500 MB available space
Sound Card: Windows Compatible Card

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com