دانلود بازی Tunnels of Despair + Update v1.06 برای کامپیوتر

بالاخره بازی Tunnels of Despair که از Steam Greenlight توانست تاییدیه را بگیرد، در ۱۶مارس ۲۰۱۸ به صورت نسخه نهایی منتشر شد. دانلود بازی Tunnels of Despair در سبک ماجراجویی، ایندی و اکشن می باشد. استودیو BearFighterDev وظیفه توسعه و انتشار این بازی را بدست گرفته است. بازی نسبتا ارزان قیمت Tunnels of Despair یک عنوان اتمسفریک با المان های ترسناک و تلاش برای بقا می باشد که در آن شما باید به بررسی تونل های یک سیستم مترو زیرزمینی متروکه بپردازید. شما باید راهی برای خروج از این زیرزمین پیدا کنید و خود را نجات دهید. در بازی Tunnels of Despair المان های تلاش برای بقا مانند غذا، نوشیدنی و نبردهای تن به تن قرار گرفته است. هم چنین دشمنان به صورت تصادفی در بازی ظاهر می شوند. چندین سناریوی متعدد برای گیم پلی بازی در نظر گرفته شده است که بستگی به روش بازی کردن شما دارد.

داستان بازی از جایی شروع می شود که شما برای بررسی یک تونل زیرزمینی که برای مدت طولانی متروکه می باشد فرستاده شده اید. جایی که در نگاه اول یک ماموریت بسیار ساده به نظر می رسد. متاسفانه در طی بررسی های شما، طاق های کهنه ی تونل فروریخته و همه چیز نابود می شود. معجزه ای پیش می آید و شما به صورت ناخودآگاه تصمیم می گیرید تا در گوشه ای کوچک قایم شده و زنده بمانید. راه برگشت بسته شده است. تمامی دار و ندار شما در آن طرف آوار است. تنها یک راه پیش روی شماست که …!

Tunnels of Despair PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.06-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Tunnels-of-Despair

اسکرین شات:

دانلود-بازی-Tunnels-of-Despair دانلود-بازی-Tunnels-of-Despair

دانلود-بازی-Tunnels-of-Despair دانلود-بازی-Tunnels-of-Despair

دانلود-بازی-Tunnels-of-Despair دانلود-بازی-Tunnels-of-Despair

info

Tunnels of Despair is an atmospheric game with horror and survival elements, in which you are to explore the tunnels of an abandoned subway system, find a way out and escape the underground. You were sent to check on a long-abandoned underground tunnel, which at first appeared to be a standard task. Unfortunately, during the inspection, the tunnel’s old arches gave out and collapsed. By some miracle, you managed to hide in a tiny side room and avoid being crushed to death. The way back is blocked; all your stuff is on the other side of the fall. Hopefully, you’ll find a way out behind the one and only door you see…

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8.1/10, 64-bits
Processor: Intel Core i3 or AMD analogue
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 560 GTX or AMD analogue
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8.1/10, 64-bits
Processor: Intel Core i5,i7 or AMD analogue
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD analogue
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com