دانلود بازی TwinCop برای کامپیوتر – نسخه DARKZER0

TwinCop یک بازی دونفره هیجان انگیز است که می توانید با دو کنترلر آن را تجربه کنید و وارد نبردی سریع شوید. کلید پیروزی در بازی همکاری با بخش دوم خودتان است و بنابراین باید هوای دوست خود را داشته باشید. این ارتباط در شرایط سخت هم باید برقرار باشید و شما رفته رفته با هماهنگی سرعت خود را بالا ببرید. ترکیب توانایی نکته ای است که در موقعیت های دشوار به شما کمک می کند و باید در هنگام حادثه های مختلف بهترین عملکرد خود را داشته باشید. برای زنده ماندن باید هماهنگ باشید و اتصالات بدن خود را در زمان درست انجام دهید. بیش از ۲۵ ترکیب شخصیتی برای بازی ارائه شده است و شامل بمب ها و همکاری در زمینه سیم کشی ها می شود. بازی در سیستم بقا دنبال می شود و هر کدام از افراد که کنترل نیمه بدن خودشان را دارند، باید به همدیگر مک کنند و در جهان مینیاتوری بازی عملکرد شگفت انگیزی داشته باشند.

TwinCop PC-DARKZER0

دانلود-بازی-TwinCop

بازی TwinCop قدری عجیب و غریب است و شاید محیطی مثل این را در جایی ندیده باشید. مراحل تنوع عالی دارند و حتی باید به صورت همزمان در مسابقات ریسینگ هم شرکت کنید. المان ها در ابتدا ترسناک هستند، اما تمرکز سازندگان روی گیم پلی بوده است و می توانید آن رابه شکل اعتیادآور تجربه کنید. سعی کنید که روی مسیرهای درست حرکت کنید و در هنگام برخورد به پازل ها، با پارتنر خود هماهنگ باشید. این هماهنگی در هنگام خنثی کردن بمب ها ضروری تر است و در صورت بروز یک اشتباه نابود خواهید شد. زمینه چینی داستانی بازی خبر از یک پیشرفت تکنولوژی می دهد و زمانی که بدن ها در اثر یک اتفاق تکه تکه شده اند، حال در یک اتفاق ترسناک آنها با هم دیگر متصل می شوند و سعی در نابودی دنیا دارند.

info

Grab a friend and two controllers and get ready for the MOST COOPERATIVE GAME EVER. In this inventive top-down twin-stick shooter, you and a friend control the SAME character! Both of you control movement, so that means communication with your other half is key. Move in OPPOSITE directions, and TwinCop will go nowhere. Move in the SAME direction, and you will move swiftly and heal yourselves. Moving together is the ONLY way to heal, and it also charges your combined super ability, Twinsanity, which slows down time and really lets you gain the upper hand in tough situations.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista/7/8/10

Processor: Intel Pentium G620 (2.5 Ghz dual core) or equivalent

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 730 or equivalent with 1 GB VRAM, 1280×720 display

DirectX: Version 11

Storage: 300 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows Vista/7/8/10

Processor: Intel i5-2300 (2.8 GHz quad core) or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 750 or equivalent, 1920×1080 display

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

Notice: TwinCop requires a controller in order to play. Playing with a keyboard and mouse isn’t supported.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

هشدار مهم! این بازی تنها از گیم پد پشتیبانی می کند و قابلیت اجرا با کیبورد و موس را ندارد!

————-

دانلود بازی TwinCop-DARKZER0 با لینک مستقیم