دانلود بازی UAYEB برای کامپیوتر

دانلود بازی UAYEB عنوانی داستان محور در سبک ماجراجویی، تلاش برای بقا و معمایی می باشد که در مسیر تمدن مایان شکل گرفته است. محیط بازی به صورت جهان آزاد می باشد و به صورت اول شخص روایت می شود. این بازی توسط استودیو ICA Games توسعه داده شده و وظیفه ی انتشار نیز به دست همین استودیو بوده است. تمامی بازی توسط یک شخص ساخته شده و دو نفر برای صداگذاری آن فعالیت داشته اند. تجهیزات خود را بسازید و در دنیایی به وسعت ۱۶کیلومترمربع برای پیداکردن صنایع مصنوعی مایان ها مشغول شوید. درواقع بازی UAYEB اثری سندباکس تلاش برای بقا نیست. از المان های تلاش برای بقا فقط برای افزودن تنوع و سختی به سفرهای ماجراجویانه ی شما استفاده شده است. داستان بازی در چهار اپیزود روایت می شود که هر اپیزود آن چیزی بین ۲۰ الی ۳۰ ساعت گیم پلی خواهد داشت. شما به عنوان یک Uayeb در یک زیست محیط خشن به کاوش و تلاش برای زنده ماندن مشغول می شوید، به وسیله ی دوست باستان شناس خود Joana سرنخ ها را پیدا می کنید تا صنایع مصنوعی تمدن مایان ها را کشف کنید و این تمدن گمشده را بررسی نمایید. هیچ چیزی در محیط دانلود بازی UAYEB با نشانگرهای بزرگ نمایش داده نخواهد شد. شما باید خودتان فکر کنید که کجا بروید. معماهایی را که سرنخ های آن توسط Joana به شما داده می شود را حل کنید و در بازی پیشروی داشته باشید. بخورید، بیاشامید، بخوابید، در مکان های سرد و گرم ساکن شوید و اسلحه و مهمات برای خود جمع آوری کنید. از تله های کشنده دوری کنید، در غارهای زیرآب زنده بمانید، سوار بر پلتفرم های مایان ها شوید و تله های خطرناکی که از زمین بیرون می آیند را لمس نکنید.

UAYEB PC-CODEX

دانلود-بازی-UAYEB

تصاویری از محیط بازی:

دانلود-بازی-UAYEB دانلود-بازی-UAYEB

دانلود-بازی-UAYEB دانلود-بازی-UAYEB

دانلود-بازی-UAYEB دانلود-بازی-UAYEB

info

UAYEB is a solo story driven adventure / survival / puzzle game, placed in an open world of 16km2, with the immersive First Person view.Craft your equipment and explore a vast world to find Mayans artifacts.Game details:This is not a survival sandbox game. The survival parts are used to add variety and difficulty to the adventure.The game is driven by a story that will go through four episodes. Each episode is a full consequent game of 20 to 30 hours of gameplay.You as Uayeb, will explore and survive in a hostile environment, you will find clues helped by your friend archeologist Joanna, to discover Mayan artifacts that will lead you to the lost civilization, you will craft your equipment to be ready for the adventure.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 64-Bit, Windows 8.1 64-Bit, Windows 10 64-Bit
Processor: Quad Core I7 CPU
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 770 or equivalent.
DirectX: Version 11
Storage: 30 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible

 

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 64-Bit, Windows 8.1 64-Bit, Windows 10 64-Bit
Processor: Quad Core I7 CPU
Memory: 16 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 980 / GTX 1070 or greater with 8GB RAM.
DirectX: Version 11
Storage: 30 MB available space
Sound Card: DirectX Compatible

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی UAYEB-CODEX با لینک مستقیم:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود پارت 4 با لینک مستقیم

دانلود پارت 5 با لینک مستقیم