دانلود بازی Ultra Off-Road Simulator 2019: Alaska برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Ultra Off-Road Simulator 2019: Alaska یک شبیه ساز فوق العاده عالی است که رقابت آفرود رانی را در آلاسکا و جاده های چالش برانگیز آن ممکن کرده است. بازی المان های شبیه ساز را ارائه کرده است و می توانید یک دنیای جهان باز و آب و هوای پویا را در بازی داشته باشید. چرخه شبانه روزی در بازی برقرار است و فیزیک واقع گرایانه در بازی غوغا می کند. اتومبیل های منحصربفردی خواهید داشت که همگی قابل تخریب هستند و می توانید برخورد به سنگ و کلوخ را حس کنید.

جاده ها گویی انتها ندارند و شما باید جرعت این را داشته باشید که که با سوخت محدود به دل جنگ ها و کوه ها زده و محدودیتی در زمینه سرعت نداشته باشید. باید ریسک پذیر باشید و تا می توانید در مه و دود حرکت کنید و باکی از برخورد به سنگ ها نداشته باشید. چالش نهایی این است که چگونه بتوانید رقبای خود را از راه به در کنید و در زمین های ناامن بالاترین سرعت را تجربه کنید.

Ultra Off-Road Simulator 2019 Alaska PC-RELOADED

آپدیت بازی Update 11-BAT اضافه شد

دانلود-بازی-Ultra-Off-Road-Simulator-2019-Alaska

احتمالا خشن ترین جاده ها را در Ultra Off-Road Simulator 2019: Alaska خواهید دید که نبردی بین انسان و طبیعت خواهد بود. طبیعت با بی رحمی کامل در برابر ماشین شما قرار دارد و باید با غرش آفرود خود به تست مهارت خود بپردازید. یقینا چشم انداز شب و روز جذابیت های خاص خودش را دارد و تکنیک عبور از چالش ها کم کم دستتان خواهد آمد. موسیقی هیجان انگیز با شما همراه خواهد بود و عبور از جاده ها باریک جنگلی و برفی کوه های مختلف می تواند هیجان انگیز باشد. طراحی محیط ها طوری است که سرما و گرما را حس خواهید کرد و باید به سازندگان در زمینه واقع گرایی شبیه سازی خود آفرین گفت. این شبیه سازی طوری است که ترس از برخورد به کلوخ ها و صعود از سربالایی واقعا حس خواهد شد.

info

‘Ultra Off-Road Simulator 2019: Alaska’ (or just ‘Ultra Off-Road’, for short 😛 ) is a realistic simulator of a real-life off-road experience and first installment of an upcoming series. Drive through one of the most extreme environments in the world – the wild and cold Alaska.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: i5 (4 Cores)

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 950 or AMD equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space

Sound Card: A pink one will do.

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: i7 (8 cores)

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 or AMD equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space

Sound Card: Green for better quality.

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com