دانلود بازی Ultra Space Battle Brawl برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

بازی Ultra Space Battle Brawl یک اثر سرگرم کننده و بسیار جذاب است که فضای اکشن نابی دارد و می تواند بازیکنان را به صورت اعتیادآور، درگیر خودش کند. شما تصور کنید که دارید پینگ پونگ بازی می کنید و انبوهی از شخصیت های خشن، این بازی را به نبرد آتش و خون تبدیل کرده اند. بازی دارای المان های جذابی است که می تواند اکشن بازی را بیشتر کند و شما را در یک نبرد اعتیادآور قرار دهد. کمپین بخش داستانی بازی است که می توانید به صورت تک نفره تجربه کنید و از بازی لذت ببرید. شما دوست و دشمنی برای مبارزه ندارید و تنها باید وارد انبوهی از شخصیت ها شوید که قصد دارند امتیازات خودشان را زیادی کنند. شما باید رقبای خود را انتخاب کنید و با استفاده از قدرتی که هر کدام از شخصیت ها دارند، جذاب ترین نبردها را تجربه کنید.

Ultra Space Battle Brawl v1.3.13 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Ultra-Space-Battle-Brawl

بازی Ultra Space Battle Brawl حالت های مختلف برای بازی دارد و حتی می توانید به صورت ۴ نفره با دیگر دوستان خود بازی کنید. موسیقی بازی بسیار جذاب است و با استفاده ار ترکیب موزیک های اندونزیایی پرداخته شده است. شما می توانید موسیقی سنتی دهه ۸۰ ای بازی ها را در این اثر داشته باشید و حالت های نوستالژیک را تجربه کنید. این بازی از زیبایی شناسی محبوب بازی های ژاپنی الهام گرفته است و شما نیز می توانید هنر رنگارنگ بازی را در حالت های مختلف تجربه کنید. باید مراقب باشید که توپ ها به سمت شخصیت های کوپک برخورد نکنند و رقابت را تا می توانید ادامه دهید. بازی یاداور تجربه های شیرین دوران کودکی است و اکشن بسیار خشنی در بازی وجود دارد. همزمان فضای فان و شادی نیز در بازی برقرار است. باس فایل های زیادی در بازی وجود دارد و می توانید بخش تک نفره بسیار نابی را در بازی داشته باشید. اما یقینا بازی در بخش چندنفره، چیزهای زیادی برای گفتن دارد.

info

Imagine Pong mixed with the essence of fighting games, on steroids. Easy to learn yet hard to master, Ultra Space Battle Brawl is a fun competitive game fit for settling disputes, be it with your friends and family or rivals and arch nemesis. Play the single player story mode campaign, if you don’t have friends or enemies to fight against.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or newer
Processor: Intel Core™ Duo or faster
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Shader Model 2.0 compatible
Storage: 800 MB available space
Additional Notes: Gamepad recommended

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Ultra Space Battle Brawl v1.3.13-SiMPLEX با لینک مستقیم