دانلود بازی Undead Horde v1.0.5 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

نابودگری خونین تبدیل شوید و مرگ و ویرانی را به پا کنید! بازی Undead Horde یک اثر تماما اکشن می باشد که المان های نقش آفرینی، استراتژیک و هک-اند-اسلش را در خود جای داده است. شما باید با افرادی مبارزه کنین که دوستان شما را تبعید کرده اند و روح آن ها را در شیشه محبوس کرده تا بتوانند بر دنیا حکمرانی کنند. شما باید ارتشی بیش از ۱۰۰ آندد را ایجاد کرده و رهبری نمایید. این ارتش از فرمان های شما پیروی خواهند کرد و در نبردها همراه شما خواهند بود. بازی Undead Horde اثری از استودیو ۱۰tons Ltd می باشد که پس از گذران دوران Early-Access خود و انتشار نهایی در ۱۵م می ۲۰۱۹، توانسته نمرات بسیار مثبتی را از سمت گیمرها و منتقدین دریافت کند.

شما باید در این بازی دنیایی فانتزی را کاوش کرده و با موجودات، انسان ها و حیوانات مختلف آن مواجه شوید. تعداد اسلحه، آیتم های جادویی و زره هایی که در اختیار شما قرار خواهد گرفت، نامحدود است و مدام به آن ها اضافه خواهد شد. شما می توانید لوت هایی که در بازی جمع آوری می کنید را بفروشید و با آن ها تجارت نمایید تا بتوانید وسایل جدیدی برای خود خریداری کنید. هرگاه که شما دشمنان خود را شکست دهید، ارتشی جدید از آنددها به لشگر شما اضافه خواهد شد و این امر باعث می شود تا گروهی از ده ها آندد مختلف را همیشه همراه خود داشته باشید. آیتم های بازی Undead Horde به صورت تدریجی تولید می شوند و باعث می شوند تا جذابیت این بازی به عنوان یک نابودگر برای شما هیچ گاه کاهش نیابد.

Undead Horde v1.0.5 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Undead-Horde

info

Become a necromancer and raise the dead – Undead Horde is a necromantic action game with elements from RPG, strategy and hack’n’slash. You’ll battle against the living who’ve driven the necromancers and their undead minions into exile. You’ll re-animate all kinds of creatures and build an army of up to 100 undead. Your army follows you or attacks by itself depending on your commands.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista / 7 / 8 / 10

Processor: 2.0 Ghz

Memory: 2048 MB RAM

Graphics: SM 3.0+

DirectX: Version 11

Storage: 500 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Undead Horde v1.0.5-SiMPLEX با لینک مستقیم