دانلود بازی Unravel-STEAMPUNKS برای PC

سرانجام اولین عنوان Origin که توسط گروه STEAMPUNKS کرک شد؛ عنوان Unravel می باشد! با این وجود می توان به کرک شدن هرچه زودتر فیفا ۱۷ امیدوارتر شد…! تا به امروز شخصیت‌های عجیب و غریب زیادی را در بازی‌های مختلف دیدیم. اما یارنی (Yarni) تفاوت‌های زیادی به شخصیت‌های دیگر دارد. شخصیتی که از چند متر کاموای پشمی قرمز رنگ تشکیل شده است. شاید یاد سک‌بوی‌های Little Big Planet بیوفتید، اما یارنی ظاهر بسیار ساده‌تری دارد. در عین سادگی، ما احساسات را در چهره‌ی او می‌بینیم که با توجه به داشتن تنها دو چشم، بسیار جالب و خوب کار شده است. با قدم برداشتن در محیط بازی، نخی که به دور یارنی پیچیده شده باز می‌شود و او لاغرتر می‌شود. اگر در مسیر اشتباهی قدم بردارید، مقدار زیادی از نخ به دور آبجکت‌های مختلف پیچیده می‌شود و هدر می‌رود. حتی ممکن است یک گره اشتباه نیز باعث هدر رفتن نخ شود. در چنین مواقعی یارنی از حرکت ایستاده و مجبور به عقب رفتن و اصلاح اشتباه‌های خود خواهید بود. ذکر این نکته‌ها کافی بود تا متوجه شویم که همه چیز به نخ پیچیده شده‌ی دور یارنی بستگی دارد. از پلتفرمر بازی گرفته تا حل پازل‌ها، همگی به کمک نخ انجام می‌شود و این موضوع Unravel را نسبت‌ به بازی‌های مشابه متمایز می‌سازد. یارنی بدون هیچ توضیحی، از کلاف یکی از کامواهای پشمی به وجود می‌آید. کلافی که از سبد یک پیرزن روی زمین می‌افتد و ماجرای یارنی آغاز می‌شود. در اولین قدم با یک آلبوم عکس مواجه می‌شوید که تمام تصاویر آن محو شده و دیده نمی‌شود . گویی تمام خاطرات پیرزن قصه محو شده‌اند و حالا یارنی سعی در مرور خاطرات گذشته و بازگرداندن آن‌ها دارد. یارنی در هر مرحله قدم در مکان‌هایی می‌گذارد که قبلا تصاویر این آلبوم در آن به ثبت رسیده‌اند. با قدم زدن و جلو رفتن در مراحل، تمام خاطرات زنده می‌شوند و در پایان هر مرحله یک نشان کوچک پیدا می‌کنید.

UNRAVEL PC-STEAMPUNKS

Unravel-pc-cover

نشان‌هایی که یارنی روی آلبوم عکس می‌چسباند و از این طریق، تمام تصاویر دوباره زنده می‌شوند و می‌توانید به تماشای آن‌ها بپردازید. در بازی حتی کلمه‌ای دیالوگ نمی‌شنوید و داستان به جز مرور خاطرات هدف خاصی را دنبال نمی‌کند. خاطراتی که در بازی مرور می‌شوند، درواقع خاطرات شخصی صاحبانشان نیست. شاید تمام این خاطرات، به نوعی خاطرات مشترک بسیاری از ما باشند. گشت و گذار در طبیعت می‌تواند مثالی بر این ادعا باشد. نکته‌ی دیگری که سازندگان توجه ویژه‌ای به آن داشتند، به تصویر کشیدن زیبایی‌های دنیاست. در کنار این موضوع شاهد اتفاقات تلخ و شیرین بسیاری در مراحل بازی بودیم. آسیب رساندن انسان به محیط زیست نیز یکی از نکات مهمی است که در بازی به آن پرداخته شده بود. از نگاه هنرمندانه‌ی طراح مراحل بازی نباید غافل شد که در مراحل ابتدایی بازی به زیباترین شکل طبیعت را به تصویر می‌کشاند و سپس به سراغ مراحل تاریک و تلخ بازی می‌رود. این موضوع باعث می‌شود تا اعتراض سازنده به بی‌توجهی انسان به محیط زیست، بیشتر به چشم آید و مخاطب تحت تاثیر قرار گیرد. از طرفی بازی پایان تلخ و تاریکی ندارد و با ورود به مراحل مربوط به زمستان، دوباره تحت تاثیر زیبایی طبیعت قرار خواهید گرفت.

 

تنوع در مراحل بازی به بهترین شکل ممکن رعایت شده است. بازی از حیاط و باغچه‌ی خانه‌ی همان پیرزن آغاز می‌شود. در ادامه جنگل، ساحل دریا، مزرعه، محیط یخ زده، جنگل برفی و … را ملاقات خواهید کرد. در نگاه اول مراحل کمی طولانی به نظر می‌رسند، چرا که چالش‌های بازی در ابتدا نیاز به فکر دارند. اما اگر برای بار دوم مشغول انجام بازی شوید، بازی در کمتر از سه ساعت به پایان خواهد رسید! در واقع چیزی که باعث می‌شود کمی بازی طولانی شود، پازل‌های درگیر کننده‌ی ابتدای بازی هستند. همان‌طور که اشاره شد پازل‌های بازی وابسته به نخ پشمی هستند. یارنی با همین نخ از جاهای مختلف آویزان می‌شود و پیش می‌رود. از طرفی توانایی گره زدن آن‌ها را نیز دارید. گره زدن گاهی به درد درست کردن یک سکوی پرتاب می‌خورد و گاهی می‌توانید یک پل درست کنید. در بازی اشیایی وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را هل بدهید. اشیایی که معمولا به شما کمک می‌کنند تا مثل یک پله به لبه‌ی یک سنگ یا دیوار برسید و به راه خود ادامه دهید. درست کردن پل به وسیله‌ی گره زدن نخ باعث می‌شود تا اشیا را از چاله‌های موجود در محیط عبور دهید. این نخ کاربردهای دیگری نیز دارد. به طور مثال می‌توانید بعضی از اشیا را بکشید. همچنین می‌توانید بعد از گره زدن نخ از آن پایین یا بالا بروید. گزینه‌های متعددی برای کار با این نخ وجود دارد که هر کدام در جاهای مختلف به کار می‌آیند. پازل‌های بازی در ابتدا بسیار خلاقانه طراحی شده‌اند و شما را مجبور به فکر کردن می‌کند. سپس باید سعی کنید تا با استفاده از کاربردهای مختلف نخی که به دور یارنی پیچیده‌ شده، راه را برای خود باز کنید و پازل را پشت سر بگذارید. نکته‌ی دیگری که در مورد پازل‌ها وجود دارد، استفاده از قوانین فیزیک در آن‌ها است. تمامی اشیا با فیزیک واقعی طراحی شده‌اند و وزن مشخصی دارند. این موضوع باعث می‌شود تا قبل از حل پازل‌ها، تکان دادن اشیای مختلف و نحوه‌ی استفاده از آن‌ها را در ذهن خود مرور کنید تا بتوانید تصمیم بهتری بگیرید.

منبع توضیحات: زومجی

 

تصاویری از محیط بازی

Unravel-screenshots Unravel-screenshots

Unravel-screenshots Unravel-screenshots

Unravel-screenshots Unravel-screenshots

info

Unravel is a puzzle platform video game developed by the Swedish company, Coldwood Interactive and published by Electronic Arts. It was announced on 15 June 2015 and released in February 2016 for PlayStation 4, Xbox One, and Microsoft Windows. The game centres on Yarny, a small anthropomorphic creature made of yarn whom the player navigates through the environment, utilizing the unraveling yarn which makes up Yarny to solve puzzles, avoid dangerous creatures, and traverse obstacles.Unravel received a favourable reception upon release, with many critics in agreement that the game’s visuals, protagonist, soundtrack, and overall tone were among its strong suits. But some others raised criticisms concerning the controls, variety of puzzles, and platforming.

 

The game centres around its protagonist, Yarny, a small, apple-sized creature made of red yarn. Yarny explores the world around him that makes small everyday things look large due to his small size. By using the yarn his body is made of, Yarny creates rope to form bridges, pull things, and swing from items. His yarn is the main medium used to solve complex puzzles. As Yarny moves, the twine which he is made of unravels, creating lines that the player must use to solve puzzles to progress through the game. It also serves as an extra challenge, because if he walks too far, he will unravel into a basic frame. This frame can be refilled by interacting with balls of red yarn in the game. On this mechanic, Sahlin has stated, “It’s always fun to play with physics. It’s not just about solving puzzles. It’s also a big part of how you move. Sometimes it’s just traversing, navigating. Since you always leave this trail behind you, you can always grab it and climb on it and swing on it. You can do these really cool things when you combine stuff.”

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10 – 64-Bit
CPU: Intel Core 2 Duo @ 2.4 GHz or AMD Athlon Phenom X2 @ 2.8Ghz AMD
RAM: 4 GB
Video Cards: DX11 compatible graphics card
PC: GeForce GT 450 or Radeon HD 5750 or better, with at least 512 MB dedicated memory
Laptop: GeForce GTX 745M, AMD Radeon HD 8650G or Intel 4400 or better

راهنمای نصب

آموزش رفع مشکل کرش کردن بازی:

سلام. دوستانی که مشکل کرش دارن 2تا راه هست:
1) اگر کدک K-Lite دارین یا کامل حذفش کنین یا اینکه به آخرین نسخه (در دانلودها هست) آپدیتش کنین. راه حل سخت ترش که منطقی تر هم هست اینه:
در منوی استارت عبارت Codec Tweak Tool رو سرچ کنین. بازش کنین. وارد بخش Configuration -> Direct Show Filters -> ffdshow video processor (x64) -> DirectShow Control بشین. حتما بررسی کنین تیک گزینه Don’t Use ffdshow in: فعال باشه. حالا جلوش یک باکس هست که نوشته Edit اونو بزنین. سپس Add رو بزنین و فایل اجرایی بازی یعنی Unravel.exe رو ادد کنین. تایید کنین و بازی رو اجرا کنین. اوکی میشه.
2) موقعی که بازی رو Run as Administrator اجرا کردید، به محض کلیک روی دکمه Run As Administrator برای اجرای بازی، دکمه ویندوز یا دکمه ترکیبی Alt+Tab رو بزنین که در محیط بازی نباشین. بزارین بازی لود بشه، بعدش مجدد روی آیکون بازی کلیک کنین و وارد بازی بشین. حل میشه مشکل.
در ضمن، حتما همه سخت افزارهاتون آپدیت باشه. مخصوصا گرافیک کارت و حتما ویندوز 10 آخرین بیلد رو داشته باشین.

============================

آموزش نصب بازی:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه STEAMPUNKS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) بازی را از طریق شورت کات هایی که روی دسکتاپ شما ایجاد شده است اجرا کنید. یا از طریق فایل stp-unravel.exe که در محل نصب بازی شما بعد از کپی کردن کرک می باشد، کمک بگیرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود UNRAVEL-STEAMPUNKS با لینک مستقیم:

دانلود پارت 1: Direct Link

دانلود پارت 2: Direct Link