دانلود بازی Unrest Indigo برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Unrest Indigo در مورد یک تعریف بسیار کلی از احساس است و می خواهد به شما نشان دهد که احساس چیست و چه چیزهایی را در فرد تغییر می دهد. بازی در سبک اول شخص ترسناک عرضه شده است و شما را در قالب تغییرات بسیار بزرگی قرار می دهد که ناخداگاه ترس شما را برمی انگیزد. شما در این بازی وظایف مختلفی دارید و باید با غلبه بر احساس خود بتوانید ماموریت ها را انجام دهید. حرکات به طبیعی ترین شکل ممکن انجام می گیرد و صداگزاری ها به قدری جذاب است که شما را در فضای واقعی یک ترس بزرگ قرار می دهد. محیط ها دلهره آور هستند و معمولا از المان های تیره در همه آنها استفاده شده است. شما در داخل ساحتمان بزرگی هستید که برف در بیرون از آن دیده می شود و شما را وارد چالشی ترسناک می کند.

Unrest Indigo PC-PLAZA

دانلود-بازی-Unrest-Indigo

بازی Unrest Indigo فضاسازی بسیار جذابی دارد و موجودات وحستناک هم جزوی از آن هستند. شما به ناگاه گاها بیهوش می شوید و در این زمان ها است که هیولاها به سراغ شما می آیند. کافی است هیولاها شما را ببنند تا بدبخت شوید. در این صورت یک تعقیب و گریز بسیار ترسناک در انتظار شما است و باید پشت سر خود را نگاه نکنید. دیالوگ ها و عبارات بسیاری در طول بازی نقش می بندد که شما را وارد معمایی ترسناک می کند و باید حواستان به همه چیز باشد. سرنخ ها را پیدا کنید و سعی کنید که به نقاط مختلف این ساختمان بزرگ بروید. مخفی کاری کنید و از هیولاها به در باشید. اگر باهوش باشید می توانید بدون استرس بازی را تمام کنید. مکان های آتشین هم در بازی وجود دارد و دید روشن تری از برخی از اسناد به شما می دهند. به بخش معمایی بازی توجه بیشتری داشته باشید، تا هرچه سریع تر بتوانید بازی را تمام کنید.

info

The idea that all feelings have a single definition is about to change. Unrest Indigo is a first person game of the horror genre, that explores the dark depths of a great change.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 8

Processor: intel core i5

Memory: 4 GB RAM

Graphics: geforce gtx 950

DirectX: Version 12

Storage: 12 GB available space

Sound Card: realtek high definition audio

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: intel core i7

Memory: 12 GB RAM

Graphics: geforce gtx 1050

DirectX: Version 12

Storage: 12 GB available space

Sound Card: realtek high definition audio

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Unrest Indigo-PLAZA:

دانلود پارت ۱ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۲ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۳ با لینک مستقیم

ADs