دانلود بازی Unruly Heroes + Update v20190213 برای کامپیوتر

بازی Unruly Heroes از روی یک افسانه ی چینی معروف به نام “سفری به غرب” یا آنطور که در غرب آن را می شناسند “افسانه ی میمون شاه” ساخته شده است. “سفری به غرب” که شاید فیلم آن را هم دیده باشید، درباره ی سفر یک راهب بودایی به غرب است. البته منظور از غرب اروپا نیست، بلکه هند و کشورهای آسیای مرکزی است. او به دنبال بدست آوردن متون مقدس بودایی به این کشورها سفر می کند و پس از تلاش بسیار و متحمل شدن زحمات فراوان بر می گردد. این افسانه، ریشه های اسطوره ای و فلسفی عمیقی دارد.

واقعیت این است که Unruly Heroes ورژن خنده دار و نرم تر آن افسانه است، گرچه هنوز هم در جای جای بازی می توانید عمق داستان را حس کنید. لو یانگ می گوید این افسانه در چین خیلی معروف است اما در غرب آن را زیاد نمی شناسند. آن ها با این کار قصد داشته اند گیمرهای کم سن و سال تر را هم با ادبیات چین آشنا کنند و به خوبی هم از پس این کار برآمده اند.

بازی Unruly Heroes چهار کاراکتر اصلی دارد که هر وقت خواستید می توانید بین آن ها سوئیچ کنید. محدودیت خاصی در عوض کردن کاراکتر وجود ندارد و اتفاقاً یکی از مکانیزم های بازی این است که کاراکترتان را در زمان مناسب عوض کنید. هر یک از این چهار نفر قدرت خاصی دارد که دو به دو این قدرت ها شبیه هم هستند. برای مثال در هنگام پرش های بلند شما دو گزینه پیش رو دارید، یا اینکه وقتی پریده اید و در هوا معلق هستید بار دیگر دکمه ی پرش را فشار دهید و Double Jump کنید، یا اینکه یک باز بپرید و دکمه ی پرش را نگه دارید تا یک مسافت کوتاه را در هوا معلق بمانید.

Unruly Heroes PC-CODEX

آپدیت بازی Update v20190213-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Unruly-Heroes

یکی از کاراکترها قدرت شکستن موانع بزرگتر را دارد و هر وقت به سنگی بزرگ برخورد می کنید باید او را احضار کنید تا سنگ را با مشت هایش بشکند. یکی دیگر از آن ها، شخصیت شکم گنده و خنده داری است که می تواند باد شود و سه کاراکتر دیگر روی شکم او سوار شوند و مانند آسانسور به نقاط مرتفع تر بروند.

هر وقت از بخش تک نفره ی بازی خسته شدید (که واقعاً بعید به نظر می رسد!)، می توانید با سه نفر از دوستانتان بازی را پیش ببرید. در این حالت بازی کمی سخت تر می شود تا بین قدرت شما و دشمنان بالانس برقرار شود. همچنین در این قسمت مکانیزم هایی اضافه می شود که در بخش تک نفره وجود ندارد، چون قابلیت یکی از شما برای تمام کردن مرحله کافی نیست، باید به بقیه هم کمک کنید تا از سد موانع بگذرند. اگر باز هم این مکانیزم جذابیتش را برای شما از دست داد، بخش آنلاین و PvP (بازیکن در مقابل بازیکن) بازی هست که شما را سرگرم نگه دارد.

منبع توضیحات: گیم فا

info

The sacred scroll preserving harmony in our world has been torn up and scattered to the winds. Now, strange and terrifying creatures are sowing discord and chaos throughout the land.Only four totally opposed, implausible heroes can turn back the tide: Sanzang the wise, Wukong the fearless monkey, Kihong the greedy pig, and Sandmonk the sensitive brute.

On their journey westward, they will travel to fantastical worlds to gather the pieces of the scroll and fight an army of evil creatures.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 (32/64bit versions)

Processor: Intel Core i3 2100

Memory: 4 GB RAM

Graphics: nVidia GeForce GeForce GTX 650

Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com