دانلود بازی Vagrant Fury برای کامپیوتر – نسخه HOODLUM

روش زندگی و حافظه اش را به کل از دست داده… تنها چیزی که او را زنده نگه داشته، استعدادش در خشونت است. حالا وقت آن رسیده تا جواب هایی از اسرار موجود در شهر بدست آورد، جایی که نینجاها، شیاطین، سایبورگ ها و … به دنبال انتقام جویی هستند. دانلود بازی Vagrant Fury اثری در سبک اکشن، ایندی و شوتر می باشد که توسط استودیو VectorGoat Games توسعه و انتشار پیدا کرده است. درواقع بازی Vagrant Fury بسیار گسترده تر از چیزی است که فکرش را کنید! عنوانی سه بعدی و ساید-شوتر، در سبک بازی های آرکید رترو، ظاهری مدرن از بازی های کلاسیک دهه ۸۰ و ۹۰میلادی با تم ها و صداگذاری های خاطره انگیز و …!

اما مهم تر از همه، دانلود بازی Vagrant Fury بازگشت به دورانی است که همه چیز در بازی سازی ساده تر بود. شخصیت خوب داستان ما به مبارزه با آدم های بد مشغول خواهد شد. در هر ماموریت، سلاح جدیدی برای شما تعبیه شده است که باید با رئیس اصلی و رئیس های فرعی مبارزه کنید. هر مبارزه نیازمند حرکات اکشن منحصر به فرد خود خواهد بود! داستان بازی مملوء از پیچیدگی و شگفتی می باشد! مسیر موفقیت یک قهرمان که همراه با غم و اندوه و ایده های ناب است. آیا دورانی که موسیقی بازی ها واقعا ناب و منحصر به فرد بود را به یاد دارید؟ پس بازی Vagrant Fury برای شماست تا با موسیقی دلچسب خود دوباره شما را مجذوب کند.

Vagrant Fury PC-HOODLUM

دانلود-بازی-Vagrant-Fury

info

He has long lost his way… and his memory. The only thing keeping him alive? His talent for violence. Now it’s time to get some answers… from the City’s underworld. Where thugs and ninjas, demons and cyborgs battle for supremacy!

Vagrant Fury is many things: a 3D voxel side-shooter, a retro arcade game, a modern homage to the 80’s and 90’s looks, themes and sounds. But mostly, Vagrant Fury is a throwback to simpler times. Good Guy, meet Bad Guy. Bad Guy, meet Good Guy’s rockect launcher. Ah, those were the days… So grab your best pair of rose-tinted glasses, and check it out!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7
Processor: 1.6GHz or better (dual core recommended)
Memory: 2000 MB RAM
Graphics: Any graphics card released post-2012
DirectX: Version 10
Storage: 4000 MB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: 1.8GHz or better (quad core recommended)
Memory: 4000 MB RAM
Graphics: Any graphics card released post-2015
DirectX: Version 12
Storage: 4000 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Vagrant Fury-HOODLUM با لینک مستقیم