دانلود بازی Valthirian Arc Hero School Story برای کامپیوتر – نسخه HOODLUM

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

تا به حال به این فکر کرده اید که قهرمانان داستان ها از کجا می آیند؟ منظورمان شوالیه های قدرتمند و جادوگران است. هیچ کسی قهرمان به دنیا نمی آید. در بازی Valthirian Arc Hero School Story این وظیفه ی شماست که قهرمانان را بوجود آورید، آن ها را تمرین دهید و هیروهای افسانه ای بوجود آورید. این بازی توسط استودیو Agate توسعه یافته و PQube آن را منتشر کرده است. شما می توانید روند توسعه ی قهرمانان خود را مشاهده کنید، ساختمان های مربوطه را برای آن ها ایجاد نمایید، تجهیزات را آپگرید کرده و فعالیت های روزمره ی هیروها را مدیریت نمایید. شما باید دانش آموزان خود را توسعه دهید تا بتوانند به توانایی های منحصر به فرد خود برسند و از آن ها شاخه های متعدد هیروها از قبیل پالادین، اسکولار و … را بوجود آورید.

در دانلود بازی Valthirian Arc Hero School Story شما باید به اهالی شهر Valthiria کمک کنید و این مهم، تنها با ایجاد و استفاده از قهرمانان قابل دسترسی است. از سحرهای قدرتمند و مهارت های کشنده ی قهرمانان خود استفاده کنید و در نبردهای سنگین که در سبک در-لحظه می باشند شرکت کنید. هم چنین شما می توانید گستره ی عظیمی از زره ها و اسلحه را بسازید. این ابزار می تواند باعث توسعه ی توانایی های دانش آموزان شما شود. دقت داشته باشید که تیم توسعه دهنده تاکید دارد تا از گیم پد برای تجربه ی هرچه بهتر این بازی استفاده نمایید.

Valthirian Arc Hero School Story PC-HOODLUM

دانلود-بازی-Valthirian-Arc-Hero-School-Story

info

Oversee the development of your hero school, build structures, upgrade facilities, and manage the day-to-day activities of your students. Train your warrior, mage, and ranger students to hone their abilities and unlock powerful sub-classes such as paladin, scholar, harlequin and more! Deploy students on timed errand missions across the world or head out to take on quests with your own squad to experience the adventure first-hand.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 (64 bit)
Processor: Intel i5-2500 3.3GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVidia GTS450 / AMD Radeon 6850HD
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space
Sound Card: Windows Compatible Card
Additional Notes: Gamepad Recommended

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Valthirian Arc Hero School Story-HOODLUM با لینک مستقیم