دانلود بازی Verlet Swing برای کامپیوتر – نسخه Razor1911

هرکسی رویاهایی در سرش دارد. شایر برای شما هم پیش آمده که خود را در دنیایی عجیب ببینید که در آن مجسمه ها هنگام جان دادن شما به دلیل شرایط جوی به شما خیره شده اند. شما به دنیایی جدید دعوت شده اید. دنیایی که بسیار شبیه به دنیای فعلی است اما در آن باید موانع بیشتری را پشت سر بگذارید و برای نجات زندگی خود تلاش کنید. دانلود بازی Verlet Swing دقیقا همین موضوع را می خواهد به شما القا کند.

این بازی بیش از ۱۰۰مرحله ی جذاب و اکشن را داراست که حالت های چالش برانگیز را در خود جای داده است. هم چنین می توانید به بخش لیدربودر بازی وادر شوید و برای کسب امتیازات بهتر و رسیدن به صدر جدول تلاش کنید. از قابلیت های جالب بازی Verlet Swing به استفاده ی مستقیم از Twitch می توان اشاره نمود که به فضای چالشی بازی بسیار کمک می کند.

Verlet Swing PC-Razor1911

دانلود-بازی-Verlet-Swing

info

Everyone has had a fever dream. Weird stuff happens. Sometimes you find yourself in an eccentric world where statues keep staring you down while you die on impact with any of your surroundings. Armed with a hookshot you must swing for your life into these glowing spheres, only to find yourself being teleported into a different, but similar world with more difficult obstacles. That’s basically Verlet Swing, a game that may or may not have been concocted during a fever dream.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or later
Processor: Intel Core i3 or equivalent
Memory: 1 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 460 or Radeon HD 6850
DirectX: Version 9.0c
Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or later
Processor: Intel Core i5 or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 680 or Radeon HD 7970
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Verlet Swing-Razor1911 با لینک مستقیم