دانلود بازی Wandersong Build 20190122 برای کامپیوتر – نسخه SiMPLEX

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Wandersong یک اثر موفق در سبک موسیقی، ماجراجویی و کمدی است که توسط Greg Lobanov توسعه داده شده است. بازیکنان در این بازی کنترل مطربی بی‌خیال و لاابالی را بر عهده خواهند گرفت که باید با قدرت «ملودی آهنگ زمین» نقش منجی این سیاره‌ی خاکی را بر عهده بگیرد. در بازی Wandersong شخصیت‌های بسیاری وجود دارند که می‌توانید با آن‌ها تعامل داشته باشید و همچنین پازل‌های بسیاری هم برای حل شدن انتظار شما را می‌کشند. نبوغ و استعداد آهنگسازانی همچون اِم هلبرستات (Em Halberstadt) و گوردون مک‌گلدری (Gordon McGladdery) بازی Wandersong را تبدیل به جشنی هیجان‌انگیز که ترکیبی از صداها و چشم‌اندازهای بصری است، می‌کند.

دانلود بازی Wandersong را می توان احساسی ترین بازی سال ۲۰۱۸ دانست. انگار شما سوار چرخ و فلکی شده اید که احساسات شما را نوازش می کند و همه چیز در این بازی به صورت عاشقانه و زیبایی طراحی شده اند. Wandersong باعث می شود تا شما دوباره به عشق باور داشته باشید. این بازی چیزی حدود ۱۰ الی ۱۲ساعت ماجراجویی را در خود جای داده است. شما باید با آوازخواندن با دنیا در تعامل باشید. در دانلود بازی Wandersong بیش از ۱۵۰کاراکتر وجود دارند که باید با آن ها ملاقات کرده و آشنا شوید. هم چنین بیش از ۱۵۰ کاراکتر هستند که از خواندن شما متنفر هستند! این بازی برای کوررنگ ها و ناشنوایان نیز قابل اجراست.

Wandersong Build 20190122 PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Wandersong

info

A musical adventure where you use singing to save the world! Play as a silly bard who embarks on a globe-trotting journey to learn about the mysterious Earthsong, said to be able to prevent the universe’s imminent end. Along the way there’s a huge cast of characters to meet, puzzles to solve and songs to sing!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 7+
Processor: Not that intense
Memory: 512 MB RAM
Graphics: Not that good
DirectX: Version 9.0
Storage: 2 GB available space
Additional Notes: This game is very good

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Wandersong Build 20190122-SiMPLEX با لینک مستقیم

ADs