دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius Relics of War – Tyranids برای PC

بازی Warhammer 40000 Gladius Relics of War روایتی از سرزمین گلادیوس را ارائه می کند که در ابتدا در صلح کامل بوده است، اما حال وارد نبردی عظیمی شده است و تنها یک تعریف کننده این سرزمین است. بازی شما را به جهانی پر از ترور و خشونت می برد که چهار جناح در سرزمین های مختلف، با یکدیگر نبرد دارند و جنگ وحشیانه ای را علیه هم شروع کرده اند. این جنگ تنها برای یک هدف است و آن هم تسلط بر منابع کل سیاره است. گلادیوس سرزمینی است که از نظر محققان امپریالیستی، به عنوان سیاره ای از باستان شناسی شناخته می شود.

این سیاره در طول استعمار خود، گذشته بسیار تیره و تاری داشته است و همواره یک وحشت نامرئی در آن جریان داشته است. شهروندان گلادیوس خود را به ناچار در جنگی دیدند که باید برای بقا تلاش کنند و در یکی از این چهار جناح قرار بگیرند. بازی Warhammer 40000 Gladius Relics of War در سبک استراتژیک مبتنی بر نوبت ارائه شده است و گیم پلی منحصربفردی را در زمینه کنترل نیروها و حرکت در محیط ارائه می کند. شخصیت های مختلفی در بازی حضور دارند و از ارک های فضایی گرفته تا مارینزها و نکرونز ها در بازی حضور دارند. تنها کاری که شما باید بکنید، حضور در چالش های AI بازی است و در این زمینه رقابت با دوستان و دیگر افراد به صورت آنلاین، مهمترین بخش را تشکیل می دهد.

Warhammer 40000 Gladius Relics of War Tyranids PC-CODEX

آپدیت بازی Update v1.2.2-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Warhammer-40000-Gladius-Tyranids

بازی Warhammer 40000 Gladius Relics of War امکان شهرسازی را برای بازیکنان فراهم آورده است و شما می توانید تا ارتش خود را برای غلبه بر دیگر نیروها بسازید و از سازه های دفاعی نیز استفاده کنید. برداشت منابع بسیار و تحقیق در زمینه فناوری های جدید، کارهایی هستند که شما باید انجام دهید و هر چه می توانید ماشین آلات جنگی خود را گسترش دهید. امپراتوری شما منوط به غلبه بر دشمنان است و باید قدرتمندترین استحکامات را دشته باشید.

داستان بازی دارای روایت هیجان انگیزی است و شما خواهید دید که در نهایت تنها یک جناح پیروز خواهد شد و گرد و غبار جنگ، پس از فصل های طولانی جنگ و رقابت، فروکش خواهد کرد. شما نقش یک فرمانده را دارید و بنابراین باید یک قهرمان واقعی باشید. از نارنجک های پیشرفته استفاده کنید و واحدهای خود را نظم دهید تا بتوانند به صورت تاکتیکی وارد نبرد شوند. مجموعه گسترده ای سلاح ها را در اختیار خواهید داشت و می توانید حتی قوانین قبلیه های مخلتف خود را نیز تغییر دهید. توانایی متمایز هر کدام از نیروها، باعث می شود که دست شما برای طرح ریزی استراتژی حمله ها بازتر باشد.

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl:

  • بر اساس نسخه رسمی CODEX با نام Warhammer 40000 Gladius Relics of War-CODEX فشرده سازی شده است.
  • آپدیت v1.0.2 Update and Crack-3DM بر روی بازی نصب شده است. به همین دلیل، از کرک نهایی ۳DM در این نسخه استفاده شده تا هم قابل تطبیق با آپدیت باشد و هم بسته های الحاقی بازی فعال شوند.
  • در حال حاضر بخش مالتی پلیر بازی قابل اجراست (۱۳م جولای ۲۰۱۸). شما می توانید در محیط بازی به بخش Multiplayer مراجعه کنید و با کاربرانی که بازی را به صورت رسمی خریداری کرده اند، به صورت آنلاین مسابقه دهید.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
  • حجم بازی از ۱٫۶گیگابایت به ۹۱۰مگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب حدود ۲ دقیقه طول خواهد کشید.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی ۲گیگابایت است.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.
info

Gladius Prime was known to Imperial scholars as a planet of archeological interest. During its colonization ancient relics were found, revealing hints of a shrouded past. But it was more than relics. Something awakened, an unspeakable horror from an ancient past, and the citizens of Gladius found themselves trapped in a terrible war for survival. Gladius Prime was once a planet of peace. Now there is only war.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 / 8 / 10 (64-bit)
Processor: Intel Core i3 or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: OpenGL 3.3 compatible with 1 GB VRAM (NVIDIA GeForce GTS 450 (1 GB) / AMD Radeon HD 5750 (1 GB)) and up-to-date graphics drivers
Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 / 8 / 10 (64-bit)
Processor: Intel Core i5 or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: OpenGL 3.3 compatible with 3 GB VRAM (NVIDIA GeForce GTX 660 (3 GB) / AMD Radeon R9 270X (4 GB)) and up-to-date graphics drivers
Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.2.2-CODEX با لینک مستقیم

دانلود آپدیت بازی Update v1.2.1-CODEX با لینک مستقیم

————————–

توضیحات: نسخه CODEX دارای دیتای اصلی بازی + تمامی آپدیت ها و بسته های الحاقی تا 15م ژانویه 2019 + بسته الحاقی Tyranids می باشد. نسخه فیت گرل قدیمی است. در صورت انتشار نسخه جدید توسط فیت گرل، جایگزین خواهد شد.

————————–

دانلود بازی به همراه کرک CODEX با لینک مستقیم

————————–

دانلود نسخه فشرده FitGirl با لینک مستقیم