دانلود بازی Warlocks 2 God Slayers برای کامپیوتر – نسخه GOG

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Warlocks 2 God Slayers یک بازی اکشن RPG هیجان انگیز است که با حالت های آنلاین و کوآپ روح تازه ای پیدا کرده است. خدایان ناپاک روبروی شما دارند و شما باید در طی یک عملیات سخت آن ها را شکست دهید. تجربه ای جذاب در انتظار شما است و می توانید از جادوگران و شهاب سنگ ها هم استفاده کنید. داستان اولیه بازی در مورد قاتلین خدا است و شما در نق شیکی از وارلاک ها ظاهر می شوید. وظیفه شما این است که با خدایان روبرو شوید و انبوهی از آنها را در زیر سایه نبرد نابود کنید. خدایان متکبر از قدرت های خاصی برخوردار هستند و شما مسئولید که جواب خیانت آنها را بدهید. از ویژگی های اصلی بازی می توان به طراحی پیکسلی بازی اشاره کرد که تماما با دست توسط طراحان کشیده شده است. گیم پلی هک اند اسلش بازی تجربه پویایی به شما می دهد و می توانید تا ۴ بازیکن از آن لذت ببرید. بیش از ۴۰ نوع دشمن در بازی وجود دارد که همگی با هماهنگی همدیگر کار می کنند. مجموعه مهارت های آنها منحصر به فرد است و باید استراتژی متفاوتی برای نبرد اتخاذ کنید.

Warlocks 2 God Slayers PC-DARKSiDERS + GOG

دانلود-بازی-Warlocks-2-God-Slayers

بازی Warlocks 2 God Slayers شامل هشت الی ده ساعت گیم پلی است و برای تکمیل ماجراجویی های وارلاک حتی به چیزی بیش از این زمان نیاز خواهید داشت. باس های قدرتمند و غول پیکر بازی به صورت تصادفی در برابر شما قرار می گیرند و شما مسئول قتل آنها هستید. برای انتخاب وارلاک ها مختار هستید و باید به شخصیت خود دقت کنید تا بهترین انتخاب تان را انجام دهید. طراحی محیطی بازی عالی است و دیالوگ هایی که به گوش می رسد حس و حال جذابی را ارائه می کنند. شما در مسیر خود می توانید از حیوانات سواری بگیرید و سریع در دنیای بازی حرکت کنید. این اثر یکی از بازی های مستقلی است که می توان نظر خیلی ها را جلب کند و تجربه ای دوبعدی و بسیار جذاب محسوب می شود.

info

Warlocks 2: God Slayers is a humorous action RPG game with online and local co-op. Challenge the vile gods and dethrone them in this action-packed hack’n’ slash experience with wizards and meteor showers.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP2+

Processor: i5-4690+

Memory: 2 GB RAM

Graphics: GTX 660+

DirectX: Version 9.0

Storage: 600 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com