دانلود بازی Warparty + Update v1.0.9 برای کامپیوتر

در زمان های خیلی قدیم، تمدنی قدرتمند شکل گرفت که تکنولوژی و سحر و جادو را با یکدیگر ادغام کرده بود و توانست بر کل دنیا چیره شود. اما پس از گذشت مدت زمان بسیار طولانی، آن ها سقوط کردند و طبیعت توانست دوباره چیرگی خود بر دنیا را صاحب شود. دایناسورها و هیولاهای وحشی به طبیعت بازگشته و دوباره سلطه ی این کره ی خاکی را بدست گرفتند. قبیله های بشریت در این محیط خشن شکل گرفتند و رشد کردند. با استفاده از ابزاری که در دست بشریت بود و بازمانده هایی که از تمدن باستانی از بین رفته بر روی زمین باقی مانده بود، این قبیله ها برای منابع محدودی که بر روی زمین باقی مانده بود به جنگ با یکدیگر پرداختند.

حال، شما دقیقا در این شرایط هستید و باید مردم خود را برای پیروزی، گشایش قبیله و کسب قدرت از هیولاها و اشیاء قیمتی گمشده مدیریت نمایید. مردم خود را منظم کرده و رهبری نمایید تا بتوانید به قانون گذار اصلی در سرتاسر کره ی خاکی تبدیل شوید. بازی Warparty اثری در سبک استراتژی درلحظه می باشد که در عصر حجر روایت می شود. شما باید مقر نظامی خود را ایجاد کنید، گروهی از سربازان را استخدام کرده و مدیریت کنید، علیه دایناسورهای خشمگین جنگیده و آن ها را رام کنید و مبارزات مستقیم را تجربه نمایید. مدیریت صحیح منابع، مهارت ها و هوشیاری کامل از نقشه ی بازی می تواند شما را به سمت موفقیت قطعی سوق دهد. بازی Warparty اثری از استودیو Warcave و Crazy Monkey می باشد که در ۲۸م مارس ۲۰۱۹ در شبکه استیم منتشر شده است.

Warparty PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.0.9-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Warparty

info

In ancient times, a powerful civilization thrived, blending technology and magic to assert their dominion on the world. Eons have passed since their fall and nature has reclaimed its place, leading wild beasts and dinosaurs to roam the land once again.

The tribes of men have emerged and grown in this savage environment. Using whatever tools at their disposal and harnessing the powers of the Ancients from the ruins of their cities and temples, they thrive and fight with each other for the limited resources of this world.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7, 8, Windows 10 (64 bit)

Processor: Intel Core i3 or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 550 or ATI™ Radeon™ HD 6XXX or higher

DirectX: Version 9.0

Storage: 1000 MB available space

Additional Notes: Requires a 64-bit processor and operating system

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7, 8, Windows 10 (64 bit)

Processor: Intel Core i5 or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 770 or AMD R9 280

DirectX: Version 9.0

Storage: 1000 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com