دانلود بازی Wenjia Remake برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

دانلود بازی Wenjia بر روی یک دنیای بسیار زیبا بنا نهاده شده است و هنر و ظرافتش روح هر بازیکنی را نوازش می کند. ساندترک های بازی واقعا گوش نواز هستند و روح زیادی در آنها جریان دارد. بازی روی حوزه های ماده و انرژی جریان دارد و همه المان های بازی نیز روی همین حقیقت استوار هستند. شما با شخصیت خود که یک بچه گربه است در محیط حرکت می کنید و آزادانه اجازه گشت و گذار در محیط را پیدا می کنید. این گربه در واقع یک انرژی است که از رنگ های روی بدنش هم می توان این را فهمید. حوزه های مختلف اجازه عبور را به گربه می دهند و بدین ترتیب شکل جذابی از یک بازی هنری در این اثر نمایان می شود. آرامش جذابی در بازی برقرار است و شما می توانید ارواح کوهستان را با مرگ های آتشین محاصره کنید. باید از موانع زیادی عبور کنید و بتوانید ارواح را قبل از اینکه به مرز نابودی برسند نجات دهید.

Wenjia Remake PC-PLAZA

دانلود-بازی-Wenjia

بازی Wenjia شما را هداف نهایی خودش می رساند و می توانید یک محیط فانتزی و فراگیر داشته باشید. بازی استانداردهای صوتی را درنوردیده است و ویرانه هایی که مشاهده می کنید، به شکل حیرت انگیزی جلوه گری می کنند. گیم پلی بازی بسیار ساده است و باعث می شود که بازیکن لذت بیشری از بازی ببرد. همه سطوح طراحی شگفت انگیزی دارند. این بازی در واقع توانایی استراتژیک بازیکنان را تست می کند و سعی می کند که ترکیب جذابی از بصر و صوت ارائه کند. تنها کافی است که با گربه در محیط ها کمی تعلل کنید، تا بتوانید زیبایی محیط را درک کنید. وقتی این زیبایی بیشتر به چشم می خورد که جلوه های صوتی هم تاثیرشان را نشان دهند و باید گفت که این امر حقیقت پیدا کرده است. ماموریت های خود را انجام دهید و در نهایت ارواح را از سرگردانی نجات دهید.

info

The realms of Matter and Energy mirror each other in perfect duality. However, certain entities in the Energy Realm have evolved into matter-less sentient beings. The game’s kitten protagonist (a cat-shaped energy entity) and spirits are all examples of such beings. Pure energy entities can travel freely between the two realms.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Intel Core2 Duo E6400 @ 2.13GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: GeForce GT 730 OR Radeon HD 4830
DirectX: Version 9.0
Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5-2300
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 650 OR Radeon HD 7750
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Wenjia Remake-PLAZA با لینک مستقیم

ADs